לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

לא לבחירות נוספות!

קובי גדעון לע"מ

אין כל עילה לצאת שוב למערכת בחירות שתניב את אותן תוצאות. זה מכבר הביע העם את רצונו בממשלת ימין. חובת המנהיגות ליישם זאת.

עם התפרקות הממשלה עולים שוב הקולות להליכה לבחירות, אבל למה? האם אכן מדובר בהכרח? או שמא גם כאן אנחנו קורבן להנדסת תודעה שמאחוריה אינטרסים זרים וצרים?
 
מאז ראשית דרכה של הממשלה הנוכחית ועד ימים אלה שבים חבריה ורוקמיה וטוענים שכל הצפרדעים שנבלעו על מנת להביא להקמתה לא נועדו אלא למנוע הליכה חוזרת לבחירות. 
 
ערכים רבים, כמו גם הבטחות והצהרות רבות, נדחו אל מול הערך האחד והיחיד: רק לא בחירות. אז מה קרה כעת? לאן נעלמו כל אותן הצהרות? הרי בנקל ניתן להקים כעת ממשלה חדשה מבלי לצאת אל הקלפיות, מבלי להזדקק לשלושה חודשי קמפיינים משתלחים ומפלגים, מבלי להוציא שלושה מיליארד שקלים מקופת המדינה עבור יום השבתון המיותר של יום הבחירות כאשר מחיר הלחם עולה.
 
אין צורך להיות גאון פוליטי כדי להבין שתוצאות הבחירות יעלו או יורידו מנדט או שניים לגוש כזה או אחר. תוצאה שונה מהותית לא תתקבל גם בבחירות הבאות, שני המחנות יתייצבו מול פסיפס מנדטים דומה לזה הקיים מבלי יכולת להקים ממשלה יציבה ויתכן שנזדקק להליכה חוזרת אל הקלפי, וגם בכך לא נבטיח את סוף הסאגה המיותרת והיקרה הזו.
 
ומעבר לכל זאת, הרי עמדתו הברורה של העם נאמרה כבר במערכת הבחירות הראשונה. העם רוצה חזרה לערכי הציונות, המסורת, היהדות, העלייה, הריבונות וההתיישבות. רוב מוצק הוכיח זאת בהצבעה חוזרת ונשנית למפלגות הימין.
 
לא למפלגות שמאל קיצוני נתן העם את קולו. לא לשילוב נציגי ושלוחי התנועה האיסלאמית הצביעו אזרחי ישראל ואין כל סיבה לעוות את רצונו הדמוקרטי של העם ולהביא עליו הנהגה הפוכה מזו לה הוא מייחל כפי שאין כל סיבה להביא עליו עוד מערכת בחירות.
 
לכל חברינו במחנה הימין,  היכנסו למשא ומתן , שימו 2 ראשי ממשלה חליפיים כל אחד לשנה, החלטות יתקבלו ברוב בין שלושת הראשים, שימו בקווי היסוד של הממשלה אג'נדה לאומית יהודית וחסכו לנו בחירות מיותרות. 
 
לא לבחירות, כן לאחדות מחנה הימין.

תגובות
תגובות בפייסבוק
יהודית קצובר ונדיה מטר
ראשי 'נשים בירוק' ומקימות תנועת הריבונות

יהודית קצובר ונדיה מטר הן ראשי תנועת 'נשים בירוק' ומקימות תנועת הריבונות

23-06-2022

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות - סיכום סמינריון נוער ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
05-08-2022
אנו שמחות להגיש לכם סיכום כתוב של כל ההרצאות המרתקות וקישורים לסרטוני היוטיוב של ההרצאות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות
מערכת ריבונות
05-08-2022
בפניכם סיכום סמינריון הקיץ של נוער הריבונות כפי שהופיע בעיתון בשבע
ריבונות - כתב עת מדיני
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות בתמונות
מערכת ריבונות
01-08-2022
צפו בעשרות בני הנוער, חברי תנועת נוער הריבונות, שהשתתפו בסמינריון הקיץ שהתמקד בניהול המאבק התודעתי בזירות התקשורת.
ריבונות - כתב עת מדיני
פוסט קטן יכול להניע מהפכה גדולה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'ישראל שלי' מספרת על מאבקי התודעה בתקשורת וברשתות החברתיות. מהירות תגובה לאירוע יכולה להכריע כיצד ייצרב בתודעה ואם יזכה לתגובה או לאדישות מסוכנת.
ריבונות - כתב עת מדיני
מול מפלצת תלת ראשית במימון אירופי
מערכת ריבונות
01-08-2022
הכירו את המנגנון המשומן בו מפעיל האיחוד האירופי ארגוני שמאל למחיקת זהותה היהודית של ישראל, להרס ההתיישבות ולחיזוק הרש"פ.
ריבונות - כתב עת מדיני
'שינוי מדיניות מתחיל בהעמקת ההיכרות עם המוסר והצדק שבעמדתנו'
מערכת ריבונות
01-08-2022
מנכ"ל קרן 'תקווה': ללא וודאות בצדקת ומוסריות היותנו כאן נתקשה לאכוף משילות וריבונות. לשם כך יש ללמוד, לחקור, לקרוא ולכתוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מלחמת הטוב והרע – מלחמת העולם השלישית - בעיצומה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'הצילו את המערב' פורס את תפיסתו הרחבה על מאבקי הכוחות בין הטוב ובין הרע בעולם ומסביר בסמינריון נוער הריבונות את מקומו של עם ישראל במאבקים אלה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תא"ל במיל' כנפו: נתניהו רצה ריבונות על כל השטח
מערכת ריבונות
31-07-2022
בכיר תנועת 'הביטחוניסטים': 'הפיכת תושבי יו"ש לאזרחים סוג ב' ללא ריבונות היא פשע. נתניהו רצה להחיל ריבונות על השטח כולו'. הוויכוח על תכנית טראמפ לא שכך.
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער – מנוף חשוב במהפכת מיתוג הריבונות
מערכת ריבונות
31-07-2022
יו"ר 'בצלמו': מיתוג רעיון כנורמטיבי הוא עבודה עקשנית ומתמשכת, אך בכוחה לחולל מהפכה. שאיפת הריבונות אמורה להיות נחלת ימין ושמאל כאחד.
ריבונות - כתב עת מדיני
צעד קריטי לעתיד ירושלים – שכונת עטרות
מערכת ריבונות
31-07-2022
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות נפתח בביקור במתחם המיועד להקמת שכונה חדשה בעטרות שבצפון ירושלים, בהיכרות עם עברו היהודי של המקום ועם התכניות לעתיד.