לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

דברנו לנוער הריבונות

חזון הריבונות זקוק לרוח הגדולה של נוער הריבונות, בעיקר בתקופה זו.

דברים שכתבנו לנוער הריבונות לכבוד הפקתו של עלון נוער הריבנות מס' 8:

אנו בתקופה מורכבת של ממשל מתחלף בארה"ב ובישראל, עובדה המחייבת אותנו לחזור ולהדגיש את חובתנו וזכותנו ההיסטורית להמשיך ולפעול להגשמתו של חזון הריבונות.
 
הרכב הממשלה הבאה בישראל רחוק מלהיות ידוע וברור לנו, אך זהותו ועמדותיו של נשיא ארה"ב הנכנס ידועות וברורות לנו. ממשלת ישראל הבאה צפויה לעמוד תחת לחצים כבדים לנסיגות ויתורים והתקפלויות. רוח הסכמי אוסלו המסוכנים צפויה לחזור ולנשוב עלינו מכיוון הבית הלבן וכדי לעמוד בפרץ על ממשלת ישראל הבאה להיות חזקה ואיתנה ברוחה, אך בעיקר בעלת עמוד שדרה אידיאולוגי ברור הדוחה רעיונות שכאלה ומקדם את החזון הציוני, היהודי, המוסרי והצודק של החלת ריבונות ישראל על כל ארץ ישראל.
 
על מנת שאכן תקום ממשלה שכזו מחנה הימין צריך לעמול קשה כדי להרחיב את שורותיו, כדי למנוע פילוגים ואבדן קולות ברסיסי מפלגות, אך בעיקר כדי להציב חזון ויעד אידיאולוגי ברור. כל זאת מבלי לוותר על המאבק הנחוש לחיזוק וביצור הכלכלה והבריאות בישראל של עידן מגפת הקורונה.
 
כאן, נוער יקר, אתם נכנסים לתמונה. כאן בכוחכם לחולל את השינוי במו ידיכם. כל אחד ואחת מכם הוא והיא שגריר ושגרירה נאמנים של החזון שעם ישראל כל כך זקוק לו בימים אלה. פעילות ההסברה שלכם יוצרת רוח רעננה ברחוב הישראלי, נותנת רוח גבית לשליחי הציבור הפוליטיקאים והמדינאים ומצרפת עוד ועוד תומכים ושותפים לחזון הריבונות והדבקות בארץ ישראל.
 
בתקופה זו של מערכת בחירות מנהיגי ישראל עוקבים אחר עמדות העם באינספור סקרים וניתוחי דעת קהל שרק מיעוטם מגיע לתקשורת ולציבור. מרבית הסקרים נשארים בחדרים סגורים עם יועצי אסטרטגיה, מומחים ומובילי קמפיין. באותם חדרים הם בוחנים את רוח העם ורצונו ובהתאם מפרסמים את התחייבויותיהם, הצהרותיהם ויעדיהם לקדנציה הבאה.
 
המדינאים והפוליטיקאים יזהו את הרוח הגדולה שאותה תובילו ברחוב הישראלי דרך דוכני הסברה, שיחות, מפגשים, הפצת חומרי הסברה, פאנלים שונים ועוד ויפעלו בהתאם לפני ואחרי הבחירות. הרוח הגדולה הזו שלכם יכולה וצריכה לחולל מהפכה פוליטית של ממש, להביא למחנה לאומי ימני גדול ואיתן העומד על עמדותיו האידיאולוגיות, על ערכי הזהות היהודית והמסורת ועל ערכי ארץ ישראל וההיאחזות בה.
 
עלינו לזכור כי המחנה שמנגד פועל במרץ ואינו נח לרגע. במימון זר ובהתארגנות של עמותות שונות הוא מקדם את תפיסותיו מתוך תחושה ואמונה שלפניו הזדמנות היסטורית להחזיר אל השולחן המדיני את רעיונות חלוקת הארץ והקמת מדינת טרור בליבה. המהפך בארה"ב מפיח בהם תקווה למהפך דומה גם אצלנו. תקווה זו מהווה עבורם זריקת מרץ משמעותית השולחת אותם לפעילות והתגייסות מירבית לקראת יום הבחירות. מולם עלינו לזכור שהצדק ההיסטורי לצידנו ובשמו נפעל למען עתיד עם ישראל ומדינת ישראל.
 
ככל שקולה של ארץ ישראל יישמע דרך קולכם שלכם חזק יותר, כך תהיה השפעתכם חזקה יותר ואיתה כוחה הגובר והולך של ארץ ישראל.


לעיון בעלון נוער הריבונות לחצו כאן

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

21-01-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
הריבונות - קונצנזוס שיתגשם. בכירי 'תקווה חדשה' בעוז וגאו"ן
מערכת ריבונות
01-03-2021
זאב אלקין, צבי האוזר ודני דיין ביקרו בשמורת 'עוז וגאו"ן' שבגוש עציון. אלקין: הריבונות הופכת לקונצנזוס שיתגשם. האוזר: למה עדיין רק חצי מיליון מתיישבים ביו"ש? דיין: מרגיש ב'תקווה חדשה' את רוח מפלגת התחיה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 46
מערכת ריבונות
25-02-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 46 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
שר המורשת ב'עוז וגאו"ן': זהו הסיפור של כולנו
מערכת ריבונות
24-02-2021
בביקורו בשמורת 'עוז וגאו"ן' הביע שר המורשת וירושלים תמיכה ברעיון הקמתו של מרכז המספר ומתעד את סיפור ההתיישבות ביהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 45
מערכת ריבונות
19-02-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 45 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
​אין ריבונות, אין אכיפה והמחיר: הרס הנוף והבריאות
מערכת ריבונות
17-02-2021
עשרות מחצבות פיראטיות פזורות ברחבי יהודה ושומרון ללא פיקוח בקרה ואכיפה. כדי להימנע מעימות עם בכירי הרש"פ ישראל ממשיכה לעצום עין. הנוף ואתרי המורשת נהרסים ואיתם הבריאות של מאות אלפים.
ריבונות - כתב עת מדיני
80 מנדטים מצביעים ימין
יהודית קצובר ונדיה מטר
12-02-2021
הסקרים השונים מובילים למסקנה אחת ברורה: כשמונים מנדטים מצביע למפלגות ימין. כדי ליישם את רצונו הדמוקרטי של העם על מנהיגי הימין לפעול בכל דרך להקמת ממשלת ימין משותפת ורחבה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 44
מערכת ריבונות
11-02-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 44 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
'הסכמי אוסלו הובילו אותנו להחלטה בהאג'
מערכת ריבונות
10-02-2021
בפאנל מיוחד שהפגיש נשים מנהיגות לשיח על ריבונות ועתידה המדיני של ישראל קבעה פרופ' איינהורן: אוסלו הביא עלינו את בית הדין בהאג. יש לסגת ממנו כמו מי שמגלה שנקלע לשדה מוקשים.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 43
מערכת ריבונות
05-02-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 43 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
ההיסטוריה היהודית נבזזת ונרמסת
מערכת ריבונות
04-02-2021
הפקרת הריבונות ביהודה ושומרון גוררת רמיסה של אתרים ארכיאולוגיים המלמדים על מורשת ישראל באזור. בתל ארומה עלול מבצר חשמונאי להפוך למסגד לזכר מחבלים.