לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 50

זיו קורן. לע"מ

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 50 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים שלום וברכה
 
הבחירות מאחורינו. עם ישראל אמר את דברו בקלפי וממנו עולה, כפי שידענו זה מכבר, כי הרוב המוחלט בעם ישראל חפץ בנאמנות לארץ ישראל וערכיה, ומתוך כך עולה ומתחזקת הקריאה אותה נשאנו יחד אתכם בשבועות האחרונים למנהיגי ישראל לנטוש משקעי עבר, לאפסן מאבקים אישיים ולראות את טובתה של מדינת ישראל לנגד עיניהם.
 
התקשורת, הכמהה להעברת הגה השלטון לידי השמאל, תפעיל את כל מנופי הלחץ שברשותה על מנת לסכל את האפשרות להקמת ממשלת ימין. מנהיגי מפלגות הימין יעמדו מול מניפולציות ציבוריות, תקשורתיות ופוליטיות שכל מגמתן לחדד את אותם משקעים ויריבויות מהעבר ובלבד שלא תוקם ממשלת ימין שבה העם חפץ.
 
לנו כציבור נאמני ארץ ישראל החפצים בשלמותה, בריבונות ובחיזוק ההתיישבות, למצוא כל דרך לחזק את רוחם של מנהיגי מפלגות הימין בעמידתם מול הלחצים הצפויים להם בימים ובשבועות הבאים. מאיתנו תנשוב אליהם רוח אחרת, רוח הקוראת להם להתלכד ולהתאחד לממשלה לאומית יציבה ורחבה, רוח מחזקת, בונה ומיישבת. אם הרחוב והתקשורת יופקרו ללחצי השמאל, יתקשו המנהיגים למצוא את הנתיב לקואליציה משותפת, בה יוכלו להביע את עמדתם, לתבוע את תביעותיהם, לדרוש שינויים, להתווכח ולעמוד על שלהם, אך לעשות זאת יחד.
 
תנועתנו תהיה שם כדי לחזק את רוחם של המנהיגים ברגעים הללו. נזכיר להם את תפקידם כשליחי ציבור להביא את דברו של העם החפץ בארץ ישראל אל שדה ההכרעות הפוליטי והמדיני. נחזק אותם ואת רוחם למען העם והארץ, למען זהותה היהודית של מדינת ישראל.
 
 
מנהיגי העתיד למען מנהיגי ההווה
 
יום הבחירות עבר על רבים מאיתנו בהתפעלות והשתאות לנוכח התגייסותם של עשרות חברי תנועת נוער הריבונות להקמת והפעלת מטה יום הבחירות.
 
משמורת 'עוז וגאו"ן' הפעילו בני הנוער חמ"ל פעלתני, נחוש ונמרץ שקרא למצביעי הימין לצאת מהבתים ולהצביע, לזנוח את האדישות ולהשפיע. 'רוצים ריבונות יוצאים להשפיע', הייתה הקריאה שעלתה מהשמורה.
 
אל המטה המיוחד הגיעו בזה אחר זה נציגי מפלגות הימין, פגשו בבני הנוער וחיזקו אותם. גם הם, כמונו, הביעו התפעלות מדור המנהיגות הבא המודע היטב למשימתו בשרשרת החזון הציוני, משימת הריבונות. אשרי הדור שאלו צעיריו, אשרי הדור הבא שאלו יהיו מנהיגיו.
 
לחצו כאן וקיראו בהרחבה על מטה יום הבחירות.
 
 
תמו הקמפיינים, הגיע זמן המהות
 
נצטרף כאן לקריאתם של אנשי פורום ההתיישבות הצעירה ליישם את הרוב שהושג בתוצאות הבחירות למען הסדרת ההתיישבות.
 
בפורום מציינים את התחייבותם של מנהיגי המפלגות להסדיר את ההתיישבות הצעירה מיד עם כינון הממשלה הבאה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, השר אריה דרעי, יו"ר 'ימינה' ח"כ נפתלי בנט, יו"ר 'הציונות הדתית', ח"כ בצלאל סמוטריץ', ויו"ר 'תקווה חדשה' גדעון סער התחייבו לכך. כעת כולנו מלוכדים בקריאה ובדרישה ליישם את ההתחייבות ולהציב את הסדרת ההתיישבות הצעירה כדרישת בסיס לקווי הממשלה הבאה.
 
""גוש ביבי" או "גוש רק לא ביבי" לא רלוונטיים לציבור הישראלי. יש גוש ימין גדול והוא צריך לפעול. הקמפיינים נגמרו ועכשיו צריך לעסוק במהות ולא בספינים, צריך לעסוק בחיים עצמם של ילדי ההתיישבות הצעירה ולדאוג ששגרת יומם תהיה כשל כלל ילדי ישראל ולא כאזרחים סוג ב'", אומרים בפורום ההתיישבות הצעירה, ואנו נחזק את ידיהם ואת רוחם של המתיישבים בדרישתם הצודקת המוסרית והציונית.
 
 
מה שקורה מתחת לאפה של ישראל בהיעדר ריבונות
 
עדות נוספת לגודל חשיבות קידום הריבונות קיבלנו בתחקיר המיוחד של תנועת 'עד כאן' ששודר בחדשות 13 וחשף כיצד במימון אירופי מנצלת הרש"פ את היעדר הריבונות ומתחילה בהקמתה בפועל של מדינה פלשתינית מתחת לאפה של מדינת ישראל.
 
לחצו כאן וצפו בתחקיר
 
בלימת המגמות המסוכנות הללו יכולה להתבצע אך ורק בהקמת ממשלת ימין חזקה ויציבה, ולשם כך נמשיך ונחזור על קריאתנו למנהיגי מחנה הימין לזנוח יריבויות אישיות מהעבר ולמצוא את הדרך להקמתה של ממשלה שחשיבותה קריטית ביותר לעתיד עם ישראל ומדינת ישראל.
 
 
אל הצעד הבא במסע הגדול
 
נחתום בברכת חברים איתנה לקראת חג החירות, חג הולדתו של העם היהודי. מאז פסח מצרים ועד הפסח הנוכחי עבר עם ישראל תמורות אדירות, צלח רדיפות וקשיים והתלכד מחדש בארץ ישראל להגשמת חזונו-חלומו. עם ישראל הגשים בארצו את חזון הנביאים והפיח רוח אופטימית של תקווה ואמונה בעולם כולו. עם הנצח לא פחד מדרך ארוכה, גם אם הייתה הדרך קשה ורבת מהמורות, וכעת, משהגענו לארצנו והחזון מתגשם והולך, עם הנצח אינו חושש מהגשמת והשלמת ייעודו – החלת ריבונותו על ארץ חייו, ערש הולדתו. בכוחנו, מחובתנו וזכותנו לעשות זאת!
 
חג פסח כשר ושמח
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר
 

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

25-03-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.