לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

​בקרוב מאוד: הוועידה הרביעית של נוער הריבונות

תנועת הריבונות נערכת במרץ להובלתה של הוועידה ה-4 של נוער הריבונות. מאות בני נוער מכל רחבי הארץ לצד אישי ציבור, אנשי רוח ומעש יקראו להעצים את מרכזיותה של ירושלים בחיי העם בישראל.

תכונה בתנועת הריבונות לקראת הוועידה הרביעית של נוער הריבונות הצפויה להתקיים במתחם ישיבת בית אורות שבהר הזיתים בירושלים ביום חמישי י' סיוון (9.6).

בתנועה צפויים להשתתף מאות בני נוער מכל רחבי הארץ, בפניהם יישאו דברים אישי ציבור, פוליטיקאים ואנשי רוח. הקריאה הצפויה לעמוד במרכזה של הוועידה מופנית לממשלת ישראל בדרישה לעמוד איתן מול לחצים מבית ומחוץ המבקשים לפגוע בריבונות הישראלית בירושלים. 

תנועת הריבונות ונוער הריבונות יקראו גם בוועידה זו להרחבת גבולה המוניציפאלי של ירושלים והפיכתה למטרופולין. בתנועה מציגים את מיזם 'ירושלים רבתי' עליו עמלים אנשיה בשנים האחרונות ובו מתפרסת ירושלים אל מעבר לגבולה הנוכחי וכוללת בתוכה את מעלה אדומים, גבעת זאב וחלק מיישובי בנימין, גוש עציון ומבשרת ציון.

במיזם זה מבקשת תנועת הריבונות לתת מענה למצוקה הדמוגרפית המאיימת על עתידה היהודי של בירת ישראל, ועם זאת לקבע את ירושלים כמטרופולין מרכזי בליבה של ישראל ובו מוקד הממשל, הכלכלה, הרוח והתעשייה הישראליים.

בתנועה רואים חשיבות מיוחדת בקיומה של הועידה דווקא באתר הצופה אל פני העיר כולה כביטוי לקשר החי בין הדור הצעיר, החוליה הבאה בשרשרת יישום החזון הציוני, לבין ירושלים על כל חלקיה. "נוער הריבונות הוכיח ומוכיח את ההבנה העמוקה המוטמעת בו באשר לתפקידו ההיסטורי לעת הזו. נוער הריבונות נחלץ לעמוד בראש המחנה כדי לסמן את היעדים אליהם צריכה הציונות המעשית להוביל אותנו, כלומר ריבונות ומשילות ישראל על הארץ כולה והרמת קרנה של ירושלים כבירה מובילה בין בירות העולם", אומרות יהודית קצובר ונדיה מטר, העומדות בראש תנועת הריבונות.

לדבריהן, התגייסות בני הנוער להובלת הוועידה מרשימה ומרוממת. "נוער הריבונות מצליח שוב ושוב לרגש ולהפיח רוח רעננה בחזון הציוני הקורא לריבונות ועצמאות ישראל. אין בנו ספק שבין חברי נוער הריבונות מצוי דור המנהיגות הבא של ישראל והדברים באים לידי ביטוי בעוצמה בוועידות, בכנסים ובפעילויות השוטפות של חברי התנועה בסניפים הפזורים ברחבי הארץ".

קצובר ומטר מקפידות להודות לתומכים הרבים שהתגייסו לתרום ממרצם ומכספים על מנת לקיים את הוועידה. "אנו בעיצומו של המהפך התודעתי שעובר על עם ישראל ועל מדינת ישראל. שיח הנסיגות נסוג ושיח הריבונות מתעצם בשורות העם. לתפנית הזו אחראים הרבים שמעודדים, פועלים ותורמים לקיומם של אירועים כדוגמת וועידת נוער הריבונות. תודתנו ותודת ההיסטוריה נתונה לכל אחד ואחת מהם".

 

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

15-05-2022

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מה מיוחד במפות האלה של מדינת ישראל?
מערכת ריבונות
30-06-2022
מה מיוחד במפות ישראל שאותן מציג מארק לנגפן, ראש שדולת 'אמריקאים למען ישראל חזקה', במסעות ההסברה שלו? קראו את דבריו של ברוך גורדון.
ריבונות - כתב עת מדיני
ברכת הרב שמואל אליהו לנוער הריבונות
מערכת ריבונות
23-06-2022
צפו בקבלת הפנים לרב תנועת הריבונות, הרב שמואל אליהו, ובברכתו למאות בני הנוער שהתכנסו לוועידת הנוער הרביעית בירושלים.
ריבונות - כתב עת מדיני
לא לבחירות נוספות!
יהודית קצובר ונדיה מטר
23-06-2022
אין כל עילה לצאת שוב למערכת בחירות שתניב את אותן תוצאות. זה מכבר הביע העם את רצונו בממשלת ימין. חובת המנהיגות ליישם זאת.
ריבונות - כתב עת מדיני
נוער הריבונות מציג: עלון מס' 16
מערכת ריבונות
16-06-2022
לקראת ועידת נוער הריבונות הרביעית הפיקו בני הנוער עלון נוסף בסדרת עלוני התנועה. קיראו בו על תכניות הריבונות השונות, פעילויות הנוער ועוד.
ריבונות - כתב עת מדיני
למרות המצור: תנועת הריבונות הצליחה להגיע לחומש
מערכת ריבונות
15-06-2022
עשרות חברי תנועת ריבונות הגיעו לביקור בשומרון ובמהלכו ביקרו גם בישוב חומש. חברי התנועה הצליחו לעבור את המחסומים המונעים הגעה למקום, ומצומת הכניסה לישוב צעדו ברגל. "חומש חייבת להישאר".
ריבונות - כתב עת מדיני
זה הזמן להתאחד תחת דגל הריבונות
מערכת ריבונות
15-06-2022
תנועת הריבונות מחזקת את ידיו של חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' על כוונתו להעלות לוועדת שרים את הצעת חוק הריבונות על יהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
מאות בני נוער עומדים על החומה ודורשים ריבונות
מערכת ריבונות
10-06-2022
במעמד אישי ציבור ופוליטיקאים התכנסו מאות בני נוער מכל רחבי הארץ בקריאה לריבונות, משילות והרחבת גבולה של ירושלים.
ריבונות - כתב עת מדיני
"הרמנו טלפון ליהודית קצובר..."
מערכת ריבונות
02-06-2022
קראו את הראיון שהעניקה יהודית קצובר למוסף השבוע של 'ידיעות אחרונות' (27.5.22) על שאלת מעמד הערבים ביום שאחרי הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
הארץ נגזלת מאיתנו כשטכנולוגיה מתקדמת מרדימה אותנו
יהודית קצובר ונדיה מטר
30-05-2022
לתמונה קשה של אזלת יד ריבונית ואבדן משילות ישראל נחשפנו בסדרת סיורים בנגב, ביו"ש, בירושלים ועוד. בכוחנו ומחובתנו לחולל תפנית ציונית מיידית.
ריבונות - כתב עת מדיני
מדרון תלול של אבדן ריבונות בירושלים
מערכת ריבונות
22-05-2022
מול תכנית סדורה של הרש"פ להשתלטות על מרחב ירושלים אין תכנית ישראלית לעתיד העיר. אפשר וצריך לתת מענה לאיום הדמוגרפי והמדיני על בירת ישראל.