מר נתניהו, כתישת עזה וריבונות הן הכרח

עמוס בן גרשום לע"מ

בפניכם מכתבה של תנועת הריבונות לראש הממשלה ושריה בשעתה הקשה של ישראל.

מערכת ריבונות
08-10-2023

לכבוד

ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, ושרי הממשלה

מכובדנו

שיבה ישראלית ריבונית לרצועת עזה לאחר כתישתה של העיר היא כעת הכרח שמתברר למעגלים הולכים ומתרחבים בחברה הישראלית. בשעה קשה זו לישראל נדרשת ההנהגה בישראל להוביל את המהלך שישיב את ישראל לשפיות ואיתנות ביטחונית.

כתישתה של העיר עזה היא כיום צעד מוסרי מעבר להיותו אקט ביטחוני מובהק. תושביה של עזה בחרו מרצונם החופשי בהנהגתם זו, הם מביעים בה תמיכה הולכת וגוברת ורואים בהשמדתה של ישראל את חזונם, ייעודם ושאיפתם. איש מהם אינו מציב מנהיגות חלופית או קורא תיגר על השאיפה להקמתה של 'פלשתין החופשית מהים ועד הנהר' על חורבותיה של ישראל.

גם לאותם מהעם בישראל שהדבר לא היה ברור להם עד כה, הולכת ומתחוורת המציאות בה אין בעזה כל כוונה להסתפק ביהודה ושומרון, ושאיפתם היא גורל אכזרי ורצחני לכולנו. כל הסתפקות בצעדי ענישה חלקיים וזמניים שאינם כוללים את כתישתה של העיר תהווה פרס לטרור והזמנה להתקפות רצחניות נוספות על אזרחי ישראל. פעילות צבאית שתכליתה רק מכה ליכולותיו הצבאיות של חמאס לא תניב תוצאה של ממש, אלא לכל היותר תשיג תקופת רגיעה קצרה נוספת שמאחוריה התעצמות לוחמי הארגון לקראת המתקפה הטרוריסטית הבאה שתהיה כואבת לא פחות.

העובדה שבתיה ובנייניה של עזה עדיין עומדים על תילם היא פגם מוסרי קשה ומביש הלועג ללוחמים ומחלל את קדושת הנרצחים הי"ד. עלינו להכות בעיר, בתושביה ובמתקניה, לרוקן אותה מתומכי הטרור שבה ולהשיב אליה את שלטון ישראל.

אתם, מנהיגי ישראל, שנבחרתם לעמוד בראש המדינה בשעתה הקשה הזו, נדרשים לעוז רוח, לאומץ לב ולתבונה. בעזרתם ובעזרת ה' להשיב לעם ישראל את זקיפות קומתו הלאומית ואת ביטחונו האישי והכללי.

יהודית קצובר ונדיה מטר
תנועת הריבונות

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.