העם מחזק את הממשלה: לא עוצרים עד הניצחון!

תנועת הריבונות ותנועות נוספות בקריאה ואזהרה לממשלת ישראל: לא עוצרים עד שמנצחים. לא להיכנע לתכתיב אמריקאי להקמת ישות פלשתינית בעזה. איום קיומי לפנינו.

מערכת ריבונות
19-10-2023
תנועת הריבונות חברה לשורת תנועות הקוראת לממשלת ישראל לא לעצור את המבצע ברצועת עזה עד להכרעה ולניצחון ישראלי, ומזהירות מכוונת ארה"ב להביא להקמת ישות פלשתינית ברצועת עזה בימים שאחרי המלחמה.
 
יהודית קצבר ונדיה מטר, העומדות בראש תנועת הריבונות, ביקרו במאהל המשותף שהוקם בלב תל אביב, ביוזמתו של הרב גדי בן זמרה, ומשם הן מסבירות את הקריאה. "רק שליטה יהודית מלאה בעזה תבטיח את הביטחון של כל הישובים והקיבוצים שעושים עבודה נהדרת סביב גבולות ישראל", אומרת קצובר.
 
השתיים מדגישות כי האוהל אינו אוהל מחאה, אלא אוהל חיזוק לעם בישראל, לממשלת ישראל, למשפחות החטופים והשבויים ופצועי המערכה. "המערכה הזו חייבת להביא להכרעה מוחלטת עד לשליטה יהודית מלאה בעזה, שהיא שתבטיח ביטחון לדורות הבאים".
 
קצובר מזכירה בדבריה את הניסיון שעשתה מדינת ישראל לאורך השנים להעברת השטח לידי הפתח', והוביל לשליטת חמאס שהתעצם והתחמש תחת עינה העצומה של מדינת ישראל. "אין לנו כל יכולת לאפשר לאסון הזה לקרות שוב".
 
מובילי המיזם מדגישים כי האשליה בה מבקשים האמריקאים לקדם שוב הקמת ישות מדינית פלשתינית, אינה אלא חזרה על מתווה האסון שהוביל לטרגדיה שחווה העם בישראל בשמחת תורה תשפ"ד. "את האשליה המסוכנת הזו יש לנפץ כעת, לפני שהיא תצבור תאוצה בלחץ בינלאומי ובמימון בינלאומי ותהפוך שוב לאיום קיומי על חיי כולנו", אומרים שם.
 
בין הארגונים שחברו לקריאה תנועת נחלה, תנועת הרחיבי, המטה להתיישבות חבל עזה ועוד. בתנועות השותפות למיזם החיזוק מזכירים כי הקריאה עולה ונשמעת גם מהעם כולו על רבדיו ללא הבדלי ימין ושמאל או מגזרים כאלה ואחרים. "העם חזק, החיילים חזקים, כעת גם על ממשלת ישראל להיות חזקה, ואנו ניתן לה את הרוח הגבית הנדרשת לשם כך". 

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.