לניצחון ישראל- עידכונים #2

דו"צ

על היום שאחרי המלחמה, על משמעות הניצחון, על חיבוק הדוב האמריקאי ועל תנועת הריבונות במדיות השונות.

מערכת ריבונות
16-11-2023

במסיבת עיתונאים במוצ"ש האחרון 11/11/23 השיב ראש הממשלה לשאלתו של העיתונאי מוטי קסטל "מה יהיה ביום שאחרי"?
 
תשובת רוה"מ: שליטה ביטחונית כוללת עם יכולת להיכנס מתי שרוצים כדי לחסל מחבלים שיכולים לצוץ מחדש . אני יכול להגיד לך מה לא יהיה. לא יהיה חמאס. אגיד לך מה עוד לא יהיה: לא יהיה שם רשות אזרחית שמחנכת את הילדים שלהם לשנוא את ישראל, להרוג ישראלים, לחסל את מדינת ישראל. לא יכולה להיות שם רשות שמשלמת למשפחות של מרצחים לפי מספר הנרצחים שרצחו. לא יכולה להיות שם רשות שמי שעומד בראשה יותר מ-30 יום אחרי הטבח עדיין לא גינה את הטבח הנורא. זה לא יכול להיות.  צריך להיות שם דבר אחר. אבל בכל מקרה חייבת להיות שליטה ביטחונית שלנו. יכול להיות גם לחצים בעניין הזה, אבל אני לא מתכוון לוותר".
 
שמחנו לשמוע שהאופציה של שלטון חמאס או רשות פלשתינית ירדה מהפרק. הקמפיין שתנועתנו ניהלה בדיוק על נושא זה מאז תחילת המלחמה בהחלט תרם לעניין, אבל המלאכה לא הסתיימה. כעת עולה רעיון של שליטה אזרחית בינלאומית בעזה. זהו רעיון עוועים שעלינו לקבור עמוק עוד לפני שהוא קורם עור וגידים.
 
ולכן על הקמפיין שלנו להמשיך עם המסר הברור: לא אבו מאזן, לא דחלאן, לא ברגותי ולא האו"ם. רק שלטון ישראל בעזה = ביטחון וניצחון.
 
בזכותכם יפורסמו על כך מודעות בעיתונים ובמדיה. מצורפות המודעות. כמו כן ניתלו מאות שלטים במרפסות ברחבי הארץ. ראו תמונות מצורפות. כעת ברצוננו להתרכז באזור ירושלים. כל מי שגר קרוב לכנסת ולקריית הממשלה ומוכן לתלות שלט על המרפסת שלו, מוזמן לשלוח וואטסאפ ל050-5500834
 


 
לניצחון ישראל! ניתוח מצב. תנועת הריבונות מראיינת.
 
השבוע העלינו לאתר 2 ראיונות זום  מרתקים:
 
עם תא"ל במיל אמיר אביבי, יו"ר תנועת הביטחוניסטים הדן בשאלות חשובות כמו - איך ייראה הניצחון ברצועת עזה? האם נוכל להילחם במקביל גם בחיזבאללה? איך על ישראל להתמודד עם הלחץ המדיני האמריקאי? ומה עם חידוש ההתיישבות היהודית בעזה?
 

 
לכתבה לחצו כאן

  
שיחת זום נוספת קיימנו עם סא"ל במיל' עו"ד מוריס הירש, בכיר הפרקליטות הצבאית ביו"ש לשעבר הקובע כי מזעזע לחשוב שעל דם 1400 קרבנות אבו מאזן דורש מדינה. עוד הוא מתייחס לדרישות ההומניטריות שיש גם לישראל ולשתיקת העולם לנוכח הניצול של חמאס את אזרחי עזה. לדבריו אחרי המלחמה רק צה"ל יכול לשלוט בעזה.
 


 
 לצפייה בכתבה לחצו כאן
 

 
 אל לנו להתמכר לאמריקה
 
 לצד ההערכה על ידידותה, עלינו לוודא שהחיבוק מארה"ב אינו כובל את ידינו ופוגע באינטרסים הישראליים. יש להבהיר לביידן: עזה לא תימסר לידיים זרות. רק ישראל תדאג לביטחונה .
 
קיראו מאמר דעה שלנו שהופיע ופורסם בעיתון בשבע כ"ו חשון תשפ"ד ובאנגלית בג'רוזלם פוסט.
 
לקריאת המאמר בעברית לחצו כאן
 
 לקריאת המאמר באנגלית לחצו כאן
 
 
 ריבונות בטוויטר
 
תנועתנו נכנסה לאחרונה לעולם הטוויטר. אנו לומדות את הזירה החדשה הזו. מבינות שעל מנת שהמסרים שלנו יופצו - חשוב שכל מי שיש לו טוויטר יעביר את המסרים שלנו הלאה.
 
דוגמא לכמה טוויטרים:
 
^ עם ישראל לא ייתן!! תגובתנו לדבריו של רון דרמר
 
 
^ תגובה לדברי השגריר מייק הרצוג
 
 
^ תגובה לפיגוע בכביש המנהרות
 

 
המלחמה על התודעה
 
חברים יקרים, בנינו נמצאים בקרב קשוח בדרום, בצפון, ביהודה ושומרון. את הניצחון בקרבות צריך לגבות חזק מאד בהסברה. אנחנו, חברי התנועה, נמצאים בקרב על התודעה. קרב קשה, מול כוחות אנטישמיים ושמאלנים גדולים. כל מי שלא נמצא פיזית בקרבות על הגבולות, מוזמן לעזור בהעברת המסרים, המאמרים.
 
כולנו חיילים למען ניצחון ישראל על ארץ ישראל. עלינו לחזק את רעיון הריבונות וההתיישבות ועידוד ההגירה.
ביחד ובע"ה ננצח.
 
להמשך תמיכה בכל הפעילות למען ניצחון ישראל 
 
הישארו מעודכנים. הצטרפו לטלגרם של תנועת הריבונות 

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.