לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 29

גרשון אלינסון

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 29 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
על רקע התבטאותו של יועץ הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ, אבי ברקוביץ', ולפיה סוגיית הריבונות לא הורדה מעל סדר היום, נשוב ונזכיר את העיקרון אותו חייבת ממשלת ישראל לאמץ כעיקרון מנחה: יש לפעול בכל דרך לקידום הריבונות והחלתה, אך בשום פנים ואופן לא כחלק מעסקה מדינית הכוללת ויתורים, נסיגות או הסכמה עקרונית להקמת מדינה זרה בלב מולדתנו.
 
העמידה האיתנה על עקרון זה היא אבן הבוחן לממשלת ישראל כולה.
 
 
מגלים מנהיגות
 
כאן המקום לברך את חברי מועצת יש"ע על הערבות ההדדית שגילו כאשר הודיעו שלא ישתתפו במפגש עם ראש הממשלה כל עוד מוחרמים על ידי לשכת נתניהו יו"ר המועצה, דוד אלחיאני, וראש מועצת שומרון, יוסי דגן.
 
אלחיאני ודגן עומדים איתן על עמדתם האידיאולוגית ושליחותם הציבורית על אף המחיר הפוליטי שהם משלמים וההודעה של ראשי ההתיישבות לפיה לא תתקבל החרמה של השניים היא חיזוק החומה הבצורה של ההתיישבות.
 
עמידתכם הנחושה מאחורי אלחיאני ודגן מבהירה לראש הממשלה, לשרים ולעם כולו כי כולכם איתנים בקריאה לריבונות ישראל על הארץ כולה ובהתנגדות חסרת הפשרות להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ארצנו.
 
יישר כוחכם!
 
 
הילדים זוכרים את אימא
 
ביום רביעי שידרנו משמורת 'עוז וגאו"ן' כנס מיוחד לציון יום פטירתה של רחל אמנו ובו השתתפנו יחד עם ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן, שר ההשכלה הגבוהה זאב אלקין, חבר הכנסת עמית הלוי (הליכוד), חברת הכנסת מיכל קוטלר-וונש (כחול לבן), ד"ר לאה גולדין, הרב יעקב מדן, רחלי פרנקל והרב איתיאל בר לוי בהנחיית מנכ"ל קבוצת 'בשבע', דודו סעדה ובעיטור מוסיקאלי של מוסא ברלין.
 
הכנס זכה להצלחה רבה ולצפייה של אלפים מרחב הארץ והעולם, ובו נישאו דברים על דמותה של רחל אמנו כמקום האמונה והתקווה לשיבת בניה לארצם. מתוך כך עלתה הקריאה להגברת המאמץ להשבת הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, כך גם חשיבות ההיאחזות באדמת יהודה ושומרון כחלק מנבואת 'שובו בנים לגבולם'.
 
במהלך הכנס השתתפנו בפאנל מיוחד שעסק בהשלכות המדיניות האקטואליות של המורשת אותה הנחילה לנו רחל אמנו, והדברים באים לידי ביטוי במאבק על חזון הריבונות, במאמצי ההתיישבות ובתפנית התודעתית המתחוללת גם בארץ וגם בזירה המדינית הבינלאומית.

צפו בכנס כולו:צפו בראיון עם ד"ר לאה גולדין:צפו בפאנל הריבונות וההתיישבות:
 הנרות הללו
 
נוער הריבונות כבר צופה קדימה אל הפרויקט הבא, סמינריון חנוכה, שיחתום מבצע הסברה גדול שיתפרס על פני הארץ כולה. האירוע יתקיים תחת הכותרת 'מסבירים ריבונות' ביום ראשון כ"ז כסליו בשמורת 'עוז וגאו"ן'.
 
אליהו פרידמן, ממובילי קמפיין ההסברה וההיערכות לסמינריון, מספר כי הסמינריון יחולק לשלושה חלקים, כאשר בחלקו הראשון ירצו בפני בני הנוער ד"ר מרדכי קידר, ד"ר ערן בר טל והשרה לשעבר חברת הכנסת איילת שקד.
 
בחלקו השני של הסמינריון תתקיים סדנה מעשית בה ישתתפו בני הנוער ובחלקו השלישי לראשונה יתייצבו בוגרי תנועת נוער הריבונות להרצאות טד בנות 10 דקות כל אחת בנושאים שונים. מתוך פעילותם בתנועה וניסיונם בה יספרו בוגרי התנועה על היעדים בניתן ונכון להציב בפני פעילי התנועה, מפגשים ואירועים בהם השתתפו ועוד.
 
"ייחודו של הסמינריון הזה הוא גם בשילוב בין היכרות עם המידע הבסיסי וגם עם מידע מתקדם יותר כמו כלכלה, דמוקרטיה, המזרח התיכון, קורונה ועוד", אומר פרידמן המציין כי הסמינריון יתקיים במתכונת של קפסולות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לפי שעה תוכננה פעילות במתכונת של שתי קפסולות, אך כבר כעת נראה כי הביקוש צפוי להיות גבוה יותר ונבחנות דרכים להקמת קפסולות נוספות של הסמינריון.
  
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

30-10-2020

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.