לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

דברנו לנוער הריבונות

חזון הריבונות זקוק לרוח הגדולה של נוער הריבונות, בעיקר בתקופה זו.

דברים שכתבנו לנוער הריבונות לכבוד הפקתו של עלון נוער הריבנות מס' 8:

אנו בתקופה מורכבת של ממשל מתחלף בארה"ב ובישראל, עובדה המחייבת אותנו לחזור ולהדגיש את חובתנו וזכותנו ההיסטורית להמשיך ולפעול להגשמתו של חזון הריבונות.
 
הרכב הממשלה הבאה בישראל רחוק מלהיות ידוע וברור לנו, אך זהותו ועמדותיו של נשיא ארה"ב הנכנס ידועות וברורות לנו. ממשלת ישראל הבאה צפויה לעמוד תחת לחצים כבדים לנסיגות ויתורים והתקפלויות. רוח הסכמי אוסלו המסוכנים צפויה לחזור ולנשוב עלינו מכיוון הבית הלבן וכדי לעמוד בפרץ על ממשלת ישראל הבאה להיות חזקה ואיתנה ברוחה, אך בעיקר בעלת עמוד שדרה אידיאולוגי ברור הדוחה רעיונות שכאלה ומקדם את החזון הציוני, היהודי, המוסרי והצודק של החלת ריבונות ישראל על כל ארץ ישראל.
 
על מנת שאכן תקום ממשלה שכזו מחנה הימין צריך לעמול קשה כדי להרחיב את שורותיו, כדי למנוע פילוגים ואבדן קולות ברסיסי מפלגות, אך בעיקר כדי להציב חזון ויעד אידיאולוגי ברור. כל זאת מבלי לוותר על המאבק הנחוש לחיזוק וביצור הכלכלה והבריאות בישראל של עידן מגפת הקורונה.
 
כאן, נוער יקר, אתם נכנסים לתמונה. כאן בכוחכם לחולל את השינוי במו ידיכם. כל אחד ואחת מכם הוא והיא שגריר ושגרירה נאמנים של החזון שעם ישראל כל כך זקוק לו בימים אלה. פעילות ההסברה שלכם יוצרת רוח רעננה ברחוב הישראלי, נותנת רוח גבית לשליחי הציבור הפוליטיקאים והמדינאים ומצרפת עוד ועוד תומכים ושותפים לחזון הריבונות והדבקות בארץ ישראל.
 
בתקופה זו של מערכת בחירות מנהיגי ישראל עוקבים אחר עמדות העם באינספור סקרים וניתוחי דעת קהל שרק מיעוטם מגיע לתקשורת ולציבור. מרבית הסקרים נשארים בחדרים סגורים עם יועצי אסטרטגיה, מומחים ומובילי קמפיין. באותם חדרים הם בוחנים את רוח העם ורצונו ובהתאם מפרסמים את התחייבויותיהם, הצהרותיהם ויעדיהם לקדנציה הבאה.
 
המדינאים והפוליטיקאים יזהו את הרוח הגדולה שאותה תובילו ברחוב הישראלי דרך דוכני הסברה, שיחות, מפגשים, הפצת חומרי הסברה, פאנלים שונים ועוד ויפעלו בהתאם לפני ואחרי הבחירות. הרוח הגדולה הזו שלכם יכולה וצריכה לחולל מהפכה פוליטית של ממש, להביא למחנה לאומי ימני גדול ואיתן העומד על עמדותיו האידיאולוגיות, על ערכי הזהות היהודית והמסורת ועל ערכי ארץ ישראל וההיאחזות בה.
 
עלינו לזכור כי המחנה שמנגד פועל במרץ ואינו נח לרגע. במימון זר ובהתארגנות של עמותות שונות הוא מקדם את תפיסותיו מתוך תחושה ואמונה שלפניו הזדמנות היסטורית להחזיר אל השולחן המדיני את רעיונות חלוקת הארץ והקמת מדינת טרור בליבה. המהפך בארה"ב מפיח בהם תקווה למהפך דומה גם אצלנו. תקווה זו מהווה עבורם זריקת מרץ משמעותית השולחת אותם לפעילות והתגייסות מירבית לקראת יום הבחירות. מולם עלינו לזכור שהצדק ההיסטורי לצידנו ובשמו נפעל למען עתיד עם ישראל ומדינת ישראל.
 
ככל שקולה של ארץ ישראל יישמע דרך קולכם שלכם חזק יותר, כך תהיה השפעתכם חזקה יותר ואיתה כוחה הגובר והולך של ארץ ישראל.


לעיון בעלון נוער הריבונות לחצו כאן

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

21-01-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.