לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 59

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 59 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
קשה להאמין וקשה לעכל מציאות בה עם שהצביע ברוב גדול של למעלה משבעים מנדטים למפלגות בעלות תפיסת עולם ימנית, צפוי למצוא בהנהגתו ממשלה הכוללת בתוכה שמאל, שמאל קיצוני ואף תלות בתמיכה ערבית, ועם זאת עלינו לצאת מתוך המציאות הזו לדרך מחודשת, חדורת אמונה וחזון.
 
במחנה הימין גועשות אמנם ההאשמות ההדדיות, האם זו הנוכחות של נתניהו, הסרבנות של סער, העקרונות של סמוטריץ' או ההפכפכות של בנט, אך ספק אם מהחלפת ההאשמות והמהלומות הללו נפיק דבר מה למען עם ישראל ומדינת ישראל.
 
בשעה זו עלינו לזכור את התמיכה הגורפת של העם היהודי בערכי הימין והקשר לארץ ישראל, ואם ההנהגה אינה מקדמת את הערכים הללו, מסיבות של שיתוק פוליטי הדדי, הרי שנהיה אנחנו, תנועת הריבונות, קולו המהדהד של העם, הקול המבטא את אהבתו לארץ ישראל, הקול המבקש להוביל ליישום ערכי הציונות והיהדות ולהוביל לריבונות עם ישראל על ארצו.
 
לא נאפשר לממשלת השיתוק הנרקמת לאפסן את אידיאולוגיית הימין מתוך שאיפה לקדם מטרות אזרחיות להן שותף העם כולו. נזכיר למנהיגי הימין החברים בממשלה את הצהרותיהם והתחייבויותיהם לקידום ריבונות, התיישבות וזהות יהודית, נזכיר להם כי באין חזון ייפרע עם, ואם הם לא יהיו מובילי החזון יקומו להם מחליפים שיבטאו נכוחה את רוחו ורצונו של העם.
 
פעילותנו כתנועת הריבונות לא תתמקד רק בהנהגה, אלא גם בעם וברחוב הישראלי. שנות שיתוק פוליטי עלולות חלילה להעמיק בקרב מחנה הריבונות תחוש מורך וריפיון, תחושה של הקפאת ערכים כללית. לא ניתן לכך יד ונתחזק בכל דרך את רוחו של העם. נפיץ מחדש וביתר עוז את חזון הריבונות וההיאחזות הנאמנה בארץ ישראל, נרחיב את מעגלי השותפים לפעילותינו ההסברתית והתודעתית וניערך כיאות להקמת ממשלת ימין רחבה בעלת מצע ערכי משותף המקדם את עם ישראל אל שאיפתו ההיסטורית, החלת ריבונותו על ארצו.
 
 
ענווה וזהירות
 
בין מכלול התובנות העולות מהימים הפוליטיים המורכבים הללו עלינו להתחזק בענווה ובזהירות.
 
גם אם אנו נושאים את הקריאה הערכית המוסרית והצודקת ביותר, גם אם אנו מגלים שוב ושוב שמרבית העם תומך בעמדות מחנה הימין, גם אם חזון הריבונות תופס לו מעגלים הולכים ומתרחבים של תמיכה, אל לנו להיות שאננים וספוגי תחושת ביטחון. הזירה הפוליטית יכולה להפתיע מכיוונים בלתי צפויים וכדי שלא נשוב להיות מופתעים עלינו לדאוג לכך שמחנה הימין בעם יילך ויתרחב, יילך ויתעצם, יזקוף את עמוד שידרתו האידיאולוגי ויעמיד בראשו מנהיגים בעלי שיעור קומה המבטאים נאמנה את רצון העם.
 
כדי לעשות זאת נכון בכוונתנו להתמלא ברוח חדשה גם מהימים המבולבלים הללו, ויחד עם קהלים נוספים נביא גם לצדק הדמוקרטי הפשוט: כשהעם מצביע ימין הוא גם רוצה לראות את הנהגתו מובילה עמדות ימניות.
 
 
שליחותו של האזרח מספר 1
 
נשיא חדש נבחר למדינת ישראל, יצחק (בוז'י) הרצוג. נקווה ונתפלל שעל אף עברו הפוליטי בשמאל יידע מר הרצוג לאחד את העם ולבטא את רוחה הניסית של מדינת ישראל בפני העולם כולו. כמי שמגיע מרקע פוליטי אישי, רקע רוחני-תורני של סבו ורקע נשיאותי של אביו, יש בו את הכוחות והיכולות לעשות זאת.
 
את מרים פרץ נברך שתדע להמשיך ולהקרין על אזרחי ישראל את האהבה המיוחדת שלה לעם, לתורה ולארץ, בכל תפקיד אותו תמלא. חשובה לכולנו תרומתה כאישיות מלכדת המחברת את חלקי חברה הישראלית, לצד היותה מבטאת בכל אורחות חייה ואישיותה הקורנת את היכולת לקום מעפר לצמחה, מכאב לגאולה.
 
 
הנוער מוביל קדימה
 
חברים יקרים, היום יותר מתמיד ברור שמתפקידנו להצמיח את דור מנהיגי העתיד של ישראל, לחזק את הרוח, לחנך את הנוער למנהיגות ערכית, ציונית, ולגדל דור שיודע את צדקת דרכינו, דור שפועל למימוש החזון הציוני: להיות עם ריבוני בארץ ישראל.
 
בעוד מספר ימים, בר"ח תמוז, נקיים בע"ה את ועידת נוער ריבונות ה-3 בה ישתתפו מאות בני נוער מרחבי הארץ תחת הקריאה "שמים את ירושלים רבתי במרכז". עלויות הפקת הועידה גבוהות. גייסנו כבר חלק מהסכום בזכות תורמים נדיבים ואנו מבקשות לגייס את השאר בזכותכם.
 
אנא צפו בסרטון הקצר בו גם מופיע ידידנו היקר, הגיבור ארי פולד הי"ד, שסיקר את ועידת נוער ריבונות ה-1 והתרשם מאד.
 

 
הורים, סבים, סבתות, דודים, דודות, מחנכים  וכל מי שאכפת לו מעתידה של ארץ ישראל, היו שותפים בהצמחת דור המנהיגים הבא. אנא סייעו לנו להוציא לפועל את ועידת נוער הריבונות ה-3. כל תרומה עוזרת ומתקבלת בהערכה ובתודה.
 
לתרומה לחצו כאן https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/55817
 
(יש לנו אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת המס)
 


בני נוער המעוניינים להשתתף בוועידה, לחצו על הקישור והצטרפו: https://katzr.net/6f57e9


מחברים עבר הווה ועתיד

אתם מוזמנים להצטרף להרצאת הזום האחרונה במסגרת בית המדרש של 'עוז וגאו"ן', והפעם הרצאתו המאלפת של ד"ר איציק פס על מורשת מחתרת הלח"י בתקופת המנדט הבריטי. ההרצאה פתוחה לציבור הרחב ללא עלות.הקישור להרצאה: https://bit.ly/3vKhxzX   ססמא: 160537

תודה רבה
חיזקו ואימצו
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

04-06-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.