לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 59

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 59 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
קשה להאמין וקשה לעכל מציאות בה עם שהצביע ברוב גדול של למעלה משבעים מנדטים למפלגות בעלות תפיסת עולם ימנית, צפוי למצוא בהנהגתו ממשלה הכוללת בתוכה שמאל, שמאל קיצוני ואף תלות בתמיכה ערבית, ועם זאת עלינו לצאת מתוך המציאות הזו לדרך מחודשת, חדורת אמונה וחזון.
 
במחנה הימין גועשות אמנם ההאשמות ההדדיות, האם זו הנוכחות של נתניהו, הסרבנות של סער, העקרונות של סמוטריץ' או ההפכפכות של בנט, אך ספק אם מהחלפת ההאשמות והמהלומות הללו נפיק דבר מה למען עם ישראל ומדינת ישראל.
 
בשעה זו עלינו לזכור את התמיכה הגורפת של העם היהודי בערכי הימין והקשר לארץ ישראל, ואם ההנהגה אינה מקדמת את הערכים הללו, מסיבות של שיתוק פוליטי הדדי, הרי שנהיה אנחנו, תנועת הריבונות, קולו המהדהד של העם, הקול המבטא את אהבתו לארץ ישראל, הקול המבקש להוביל ליישום ערכי הציונות והיהדות ולהוביל לריבונות עם ישראל על ארצו.
 
לא נאפשר לממשלת השיתוק הנרקמת לאפסן את אידיאולוגיית הימין מתוך שאיפה לקדם מטרות אזרחיות להן שותף העם כולו. נזכיר למנהיגי הימין החברים בממשלה את הצהרותיהם והתחייבויותיהם לקידום ריבונות, התיישבות וזהות יהודית, נזכיר להם כי באין חזון ייפרע עם, ואם הם לא יהיו מובילי החזון יקומו להם מחליפים שיבטאו נכוחה את רוחו ורצונו של העם.
 
פעילותנו כתנועת הריבונות לא תתמקד רק בהנהגה, אלא גם בעם וברחוב הישראלי. שנות שיתוק פוליטי עלולות חלילה להעמיק בקרב מחנה הריבונות תחוש מורך וריפיון, תחושה של הקפאת ערכים כללית. לא ניתן לכך יד ונתחזק בכל דרך את רוחו של העם. נפיץ מחדש וביתר עוז את חזון הריבונות וההיאחזות הנאמנה בארץ ישראל, נרחיב את מעגלי השותפים לפעילותינו ההסברתית והתודעתית וניערך כיאות להקמת ממשלת ימין רחבה בעלת מצע ערכי משותף המקדם את עם ישראל אל שאיפתו ההיסטורית, החלת ריבונותו על ארצו.
 
 
ענווה וזהירות
 
בין מכלול התובנות העולות מהימים הפוליטיים המורכבים הללו עלינו להתחזק בענווה ובזהירות.
 
גם אם אנו נושאים את הקריאה הערכית המוסרית והצודקת ביותר, גם אם אנו מגלים שוב ושוב שמרבית העם תומך בעמדות מחנה הימין, גם אם חזון הריבונות תופס לו מעגלים הולכים ומתרחבים של תמיכה, אל לנו להיות שאננים וספוגי תחושת ביטחון. הזירה הפוליטית יכולה להפתיע מכיוונים בלתי צפויים וכדי שלא נשוב להיות מופתעים עלינו לדאוג לכך שמחנה הימין בעם יילך ויתרחב, יילך ויתעצם, יזקוף את עמוד שידרתו האידיאולוגי ויעמיד בראשו מנהיגים בעלי שיעור קומה המבטאים נאמנה את רצון העם.
 
כדי לעשות זאת נכון בכוונתנו להתמלא ברוח חדשה גם מהימים המבולבלים הללו, ויחד עם קהלים נוספים נביא גם לצדק הדמוקרטי הפשוט: כשהעם מצביע ימין הוא גם רוצה לראות את הנהגתו מובילה עמדות ימניות.
 
 
שליחותו של האזרח מספר 1
 
נשיא חדש נבחר למדינת ישראל, יצחק (בוז'י) הרצוג. נקווה ונתפלל שעל אף עברו הפוליטי בשמאל יידע מר הרצוג לאחד את העם ולבטא את רוחה הניסית של מדינת ישראל בפני העולם כולו. כמי שמגיע מרקע פוליטי אישי, רקע רוחני-תורני של סבו ורקע נשיאותי של אביו, יש בו את הכוחות והיכולות לעשות זאת.
 
את מרים פרץ נברך שתדע להמשיך ולהקרין על אזרחי ישראל את האהבה המיוחדת שלה לעם, לתורה ולארץ, בכל תפקיד אותו תמלא. חשובה לכולנו תרומתה כאישיות מלכדת המחברת את חלקי חברה הישראלית, לצד היותה מבטאת בכל אורחות חייה ואישיותה הקורנת את היכולת לקום מעפר לצמחה, מכאב לגאולה.
 
 
הנוער מוביל קדימה
 
חברים יקרים, היום יותר מתמיד ברור שמתפקידנו להצמיח את דור מנהיגי העתיד של ישראל, לחזק את הרוח, לחנך את הנוער למנהיגות ערכית, ציונית, ולגדל דור שיודע את צדקת דרכינו, דור שפועל למימוש החזון הציוני: להיות עם ריבוני בארץ ישראל.
 
בעוד מספר ימים, בר"ח תמוז, נקיים בע"ה את ועידת נוער ריבונות ה-3 בה ישתתפו מאות בני נוער מרחבי הארץ תחת הקריאה "שמים את ירושלים רבתי במרכז". עלויות הפקת הועידה גבוהות. גייסנו כבר חלק מהסכום בזכות תורמים נדיבים ואנו מבקשות לגייס את השאר בזכותכם.
 
אנא צפו בסרטון הקצר בו גם מופיע ידידנו היקר, הגיבור ארי פולד הי"ד, שסיקר את ועידת נוער ריבונות ה-1 והתרשם מאד.
 

 
הורים, סבים, סבתות, דודים, דודות, מחנכים  וכל מי שאכפת לו מעתידה של ארץ ישראל, היו שותפים בהצמחת דור המנהיגים הבא. אנא סייעו לנו להוציא לפועל את ועידת נוער הריבונות ה-3. כל תרומה עוזרת ומתקבלת בהערכה ובתודה.
 
לתרומה לחצו כאן https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/55817
 
(יש לנו אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת המס)
 


בני נוער המעוניינים להשתתף בוועידה, לחצו על הקישור והצטרפו: https://katzr.net/6f57e9


מחברים עבר הווה ועתיד

אתם מוזמנים להצטרף להרצאת הזום האחרונה במסגרת בית המדרש של 'עוז וגאו"ן', והפעם הרצאתו המאלפת של ד"ר איציק פס על מורשת מחתרת הלח"י בתקופת המנדט הבריטי. ההרצאה פתוחה לציבור הרחב ללא עלות.הקישור להרצאה: https://bit.ly/3vKhxzX   ססמא: 160537

תודה רבה
חיזקו ואימצו
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

04-06-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
הזמן פועל לרעתנו. אנחנו מאבדים את אדמות המדינה
מערכת ריבונות
23-06-2021
דו"ח המודיעין על השתלטות הרש"פ על אדמות מדינה מלמד על כרסום מסוכן, מתמיד ושיטתי בקרקעות שבידי ישראל. מחיר היעדר הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
לבלום השתלטות הערבית על אדמות המדינה
מערכת ריבונות
25-06-2021
פעילי תנועת הריבונות השתתפו במשמרת מחאה וקריאה לממשלה לבלום את השתלטות הרש"פ על אדמות המדינה ביהודה ושומרון. צפו בתמונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 61
מערכת ריבונות
18-06-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 61 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 60
מערכת ריבונות
11-06-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 60 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
ועידת נוער הריבונות ה-3 בתמונות
מערכת ריבונות
11-06-2021
צפו במאות בני הנוער התקבצו מכל רחבי הארץ והשתתפו בוועידת 'ארצי' והשקת מיזם 'ירושלים רבתי' עם אורחי הכבוד, יהונתן ואסתר פולארד.
ריבונות - כתב עת מדיני
להקים ישובים כי אנחנו חיים כאן ולא כי אנחנו מתים כאן
מערכת ריבונות
10-06-2021
המחנכת יעל שבח, אלמנתו של רזיאל שבח הי"ד, מספרת על ההחלטה לקבור את בעלה בחוות גלעד, הקשר למערת המכפלה והתקווה לישובים שיקומו מתוך צו חיים ולא רק לזכר נופלים.
ריבונות - כתב עת מדיני
פולארד: איש לא יאמר לנו איפה לגור ואיפה לצעוד
מערכת ריבונות
10-06-2021
יהונתן פולארד בוועידת נוער הריבונות: לחזור אל הישובים שנעקרו בצפון השומרון. איש לא יגיד לנו היכן לגור ולבנות. ימי הגטו הסתיימו.
ריבונות - כתב עת מדיני
'העם ימני אבל המנהיגים שוכחים מי בחר בהם'
מערכת ריבונות
10-06-2021
סגן ראש עיריית ירושלים: הריבונות הישראלית לא מיושמת בירושלים בגלל כשל חמור בהנהגה. מנהיגות הימין לא עומדת במשימות שליחותה.
ריבונות - כתב עת מדיני
'חולשת האמונה בצדקתנו היא מקור חולשת הריבונות'
מערכת ריבונות
10-06-2021
פרשן חדשות 13, צבי יחזקאלי: הקשר בין הפרעות בערים המעורבות, המהומות בירושלים וההתקפות מעזה, הוא הזהות היהודית שבה מנסים לפגוע. זה לא כיבוש ולא הזנחה.
ריבונות - כתב עת מדיני
​הרב אליהו לנוער הריבונות: לכבוש את הגשרים בכל הארץ*
מערכת ריבונות
10-06-2021
הרב שמואל אליהו קורא לנוער הריבונות "להשתלט על הגשרים" עם שלטים שיוכיחו ויחזקו בעם את האמונה בצדקת דרכו ואת אהבתו לארץ ישראל.