​מתגייסים להחזיר מלחמה!

מול תוקפים מבית ומחוץ תזדקק ממשלת ישראל החדשה לכל אחד ואחת מאתנו שיעניק לה רוח גבית לכל צעד נכון וציוני שיתבצע על ידה.

יהודית קצובר ונדיה מטר
ראשי תנועת הריבונות
28-12-2022

יום השבעת ממשלת ימין חדשה במדינת ישראל הוא יום בו עלינו לברך להאמין ולאחל לנבחרי הציבור, ראש הממשלה, השרים וחברי הכנסת, שידעו לפעול בשום שכל ובאמונה יוקדת בצדקת דרכנו להשבתה של ספינת הציונות אל מסלולה המקורי.

דרכה של הממשלה החדשה צפויה להיות קשה אל מול נחשול עיקש של מתנגדים מבית ומחוץ. טרם הספיקה ממשלת נתניהו החדשה לעשות ולו צעד בודד אחד וכבר פתח השמאל במתקפת טירוף מכל אגפיו, ובתנועת מלקחיים הוא מסתער על הממשלה עקרונותיה וחבריה. אלו תוקפים מהתקשורת, חבריהם מהאקדמיה, אחרים ממפלגות הממשלה היוצאת ונועצים את חרבם גם אנשי משפט שיוצאים ממגדל השן כדי לקדש מלחמה בממשלת הימין החדשה.

המתקפה הברוטאלית על מנהיגי הימין ועל בוחרי הימין מזכירים את הימים הקשים שלאחר רצח רבין. כל הבעת דעה שאינה מתיישרת עם עמדות השמאל סופגת קיתונות של האשמות, הכפשות ובוז. הערך הדמוקרטי של קבלת דין הבוחר נרמס בראש כל חוצות בידי המשוכנעים שהצדק הוא נחלתם הבלעדית.

במלחמה זו כל היעדים מקודשים בעיני המתקיפים משמאל – דת, חינוך, משפט, משטרה, ביטחון, דמוקרטיה, הגירה, חוק השבות ועוד ועוד סעיפים שבכולם רואים לוחמי השמאל חזון שחור משחור, בו הכול צפוי לקרוס תחת עולה של הממשלה החדשה.

לחבורה התוקפת מבפנים מצטרפת להקת המעודדים מחוץ. תומאס פרידמן חושש לעתידינו, המלך הירדני מהרהר אודות אופציית ביטול השלום ואפילו עלבונות המונדיאל מעטרות את העליהום הכללי. כולם עסוקים בלהבהיל אותנו ולהטמיע בכולנו את תודעת האסון שמתקרב לפתחינו. מול כל אלה על כולנו, אנשי המחנה הלאומי, להתגייס כדי להכריז בקול ברור וצלול: כן, הגיע זמן לממשלת שינוי! 

העם בישראל הצביע ברוב גדול כדי לקבל שינוי. שינוי מדיני חזרה אל מתווה הריבונות וזקיפות הקומה הלאומית, שינוי בנגב ובגליל, שינוי במסחטת הפרוטקשן, שינוי שיאפשר לכולנו ללכת בביטחון ברחובות, שינוי שיבלום את האלימות הגואה, שינוי שימחק את חרפת הרפיון בערים המעורבות, שינוי שיבלום את ההיקף המטורף של הבניה הערבית הבלתי חוקית ביהודה ושומרון, שינוי שיחזק את הזהות היהודית והמסורת, שינוי שירומם את רוח הפטריוטיות לאזרחי ישראל, שינוי שיבצר את רוחם של חיילי צה"ל, שינוי שיעצים את האמונה בצדקת דרכנו, שינוי במעמד המורים, שינוי שישיב אותנו להיות מדינה נורמאלית, כזו שזוכרת מדוע היא קמה ומדוע שבנו אליה אחרי אלפיים שנה, מדינה ששומרת על ערכיה היהודיים. 

השינוי בכל אלה לא יתרחש מאליו. כדי שהוא יקרה דרושים אנשי אומץ, חזון, יכולת ביצוע והנהגה. אך גם הם זקוקים לרוח גבית מהעם. המצפן מכוון אצלם היטב. הם יודעים מה מטרותיהם וכיצד ניתן להוביל את הספינה הציונית לחוף מבטחים, אך מול התוקפים הבוטים וחסרי הרחמים מבית ומחוץ הם זקוקים לנו שנחזק את רוחם, נעודד אותם, נזכיר להם שהם אכן מבטאים בפועלם את רצון הרוב המכריע של העם ונהיה שם לצידם. הם לא יצעדו לבדם במעלה המוביל להגשמת החזון.

אכן, המחנה האמוני חונך על ברכי העבודה השקטה והמתמדת, זו שאינה קולנית ואינה מתלהמת, אינה מתכתשת עם זרים, אלא מטפטפת עוד טיפה ועוד טיפה מתוך אמונה שבכוחם של מים לשחוק בהתמדתם גם אבנים, ואכן ראה ורואה מחנה זה ברכה בעמלו ארוך השנים. עם זאת במציאות החדשה נראה שנצטרך לגייס כוחות שאינן בשימוש תמידי אצלנו ולהשיב מלחמה שערה. לא להותיר את הממשלה להיאבק לבדה בזירה הציבורית. תוך שמירה על שיח מכבד נתגייס כולנו ויראה כל אחד מאיתנו את עצמו כחייל במערכת ההסברה וההשפעה לחיזוק ועידוד כל צעד נכון שאותו תעשה ממשלת ישראל החדשה.

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.