​מתגייסים להחזיר מלחמה!

מול תוקפים מבית ומחוץ תזדקק ממשלת ישראל החדשה לכל אחד ואחת מאתנו שיעניק לה רוח גבית לכל צעד נכון וציוני שיתבצע על ידה.

יהודית קצובר ונדיה מטר
ראשי תנועת הריבונות
28-12-2022

יום השבעת ממשלת ימין חדשה במדינת ישראל הוא יום בו עלינו לברך להאמין ולאחל לנבחרי הציבור, ראש הממשלה, השרים וחברי הכנסת, שידעו לפעול בשום שכל ובאמונה יוקדת בצדקת דרכנו להשבתה של ספינת הציונות אל מסלולה המקורי.

דרכה של הממשלה החדשה צפויה להיות קשה אל מול נחשול עיקש של מתנגדים מבית ומחוץ. טרם הספיקה ממשלת נתניהו החדשה לעשות ולו צעד בודד אחד וכבר פתח השמאל במתקפת טירוף מכל אגפיו, ובתנועת מלקחיים הוא מסתער על הממשלה עקרונותיה וחבריה. אלו תוקפים מהתקשורת, חבריהם מהאקדמיה, אחרים ממפלגות הממשלה היוצאת ונועצים את חרבם גם אנשי משפט שיוצאים ממגדל השן כדי לקדש מלחמה בממשלת הימין החדשה.

המתקפה הברוטאלית על מנהיגי הימין ועל בוחרי הימין מזכירים את הימים הקשים שלאחר רצח רבין. כל הבעת דעה שאינה מתיישרת עם עמדות השמאל סופגת קיתונות של האשמות, הכפשות ובוז. הערך הדמוקרטי של קבלת דין הבוחר נרמס בראש כל חוצות בידי המשוכנעים שהצדק הוא נחלתם הבלעדית.

במלחמה זו כל היעדים מקודשים בעיני המתקיפים משמאל – דת, חינוך, משפט, משטרה, ביטחון, דמוקרטיה, הגירה, חוק השבות ועוד ועוד סעיפים שבכולם רואים לוחמי השמאל חזון שחור משחור, בו הכול צפוי לקרוס תחת עולה של הממשלה החדשה.

לחבורה התוקפת מבפנים מצטרפת להקת המעודדים מחוץ. תומאס פרידמן חושש לעתידינו, המלך הירדני מהרהר אודות אופציית ביטול השלום ואפילו עלבונות המונדיאל מעטרות את העליהום הכללי. כולם עסוקים בלהבהיל אותנו ולהטמיע בכולנו את תודעת האסון שמתקרב לפתחינו. מול כל אלה על כולנו, אנשי המחנה הלאומי, להתגייס כדי להכריז בקול ברור וצלול: כן, הגיע זמן לממשלת שינוי! 

העם בישראל הצביע ברוב גדול כדי לקבל שינוי. שינוי מדיני חזרה אל מתווה הריבונות וזקיפות הקומה הלאומית, שינוי בנגב ובגליל, שינוי במסחטת הפרוטקשן, שינוי שיאפשר לכולנו ללכת בביטחון ברחובות, שינוי שיבלום את האלימות הגואה, שינוי שימחק את חרפת הרפיון בערים המעורבות, שינוי שיבלום את ההיקף המטורף של הבניה הערבית הבלתי חוקית ביהודה ושומרון, שינוי שיחזק את הזהות היהודית והמסורת, שינוי שירומם את רוח הפטריוטיות לאזרחי ישראל, שינוי שיבצר את רוחם של חיילי צה"ל, שינוי שיעצים את האמונה בצדקת דרכנו, שינוי במעמד המורים, שינוי שישיב אותנו להיות מדינה נורמאלית, כזו שזוכרת מדוע היא קמה ומדוע שבנו אליה אחרי אלפיים שנה, מדינה ששומרת על ערכיה היהודיים. 

השינוי בכל אלה לא יתרחש מאליו. כדי שהוא יקרה דרושים אנשי אומץ, חזון, יכולת ביצוע והנהגה. אך גם הם זקוקים לרוח גבית מהעם. המצפן מכוון אצלם היטב. הם יודעים מה מטרותיהם וכיצד ניתן להוביל את הספינה הציונית לחוף מבטחים, אך מול התוקפים הבוטים וחסרי הרחמים מבית ומחוץ הם זקוקים לנו שנחזק את רוחם, נעודד אותם, נזכיר להם שהם אכן מבטאים בפועלם את רצון הרוב המכריע של העם ונהיה שם לצידם. הם לא יצעדו לבדם במעלה המוביל להגשמת החזון.

אכן, המחנה האמוני חונך על ברכי העבודה השקטה והמתמדת, זו שאינה קולנית ואינה מתלהמת, אינה מתכתשת עם זרים, אלא מטפטפת עוד טיפה ועוד טיפה מתוך אמונה שבכוחם של מים לשחוק בהתמדתם גם אבנים, ואכן ראה ורואה מחנה זה ברכה בעמלו ארוך השנים. עם זאת במציאות החדשה נראה שנצטרך לגייס כוחות שאינן בשימוש תמידי אצלנו ולהשיב מלחמה שערה. לא להותיר את הממשלה להיאבק לבדה בזירה הציבורית. תוך שמירה על שיח מכבד נתגייס כולנו ויראה כל אחד מאיתנו את עצמו כחייל במערכת ההסברה וההשפעה לחיזוק ועידוד כל צעד נכון שאותו תעשה ממשלת ישראל החדשה.

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות: דברי גלנט – ביטוי להפיכה צבאית
מערכת ריבונות
16-05-2024
תנועת הריבונות רואה את דבריו של שר הביטחון המקבל את עמדת ראשי הצבא בניגוד לעמדת ראש הממשלה כביטוי להפיכה צבאית המקדמת רעיונות ברוח אוסלו.
ריבונות - כתב עת מדיני
לקראת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל
מערכת ריבונות
13-05-2024
בפניכם מכתבה של תנועת הריבונות לפעיליה ותומכיה בפרוס יום העצמאות ה-76 לתקומתה ולהקמתה של מדינת ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
נפרדים מגרשון אלינסון ז"ל, מראשוני מתעדי ההתיישבות ביהודה ושומרון
מערכת ריבונות
12-05-2024
תנועת הריבונות נפרדת מאחד מוותיקי ידידיה, ידיד ההתיישבות שליווה את פעילות התנועה מימיה הראשונים מתוך הבנת עומק החזון והמחוייבות אליו. גרשון אלינסון ז"ל הלך לעולמו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לימין צו 9
מערכת ריבונות
13-05-2024
פעילים מטעם תנועת הריבונות חברו לאנשי תנועת 'צו 9' בחסימת מעבר משאיות הסיוע לרצועת עזה. ריבונות ועצמאות 76.
ריבונות - כתב עת מדיני
כל יום שחולף בלי שהשגנו את הדבר הבא מחליש את ישראל
מערכת ריבונות
06-05-2024
החלת ריבונות על יהודה ושומרון וכיבוש רצועת עזה יסירו מעל צווארנו את החרב הפלסטינית, אך לשם כך צריך קודם לנפות את האחראים למחדל. מאמרו של פרופ' אריה אלדד במעריב.
ריבונות - כתב עת מדיני
​תנועת הריבונות: דברי טראמפ - רוח גבית לריבונות. הגיעה שעת המעשה
מערכת ריבונות
02-05-2024
תנועת הריבונות מברכת על דברי נשיא ארה"ב לשעבר הרואה ברעיון שתי המדינות מהלך בלתי ישים, ומביעה תקווה לקידום האלטרנטיבה המתבקשת, ריבונות ישראלית מלאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות: צעדי הרש"פ מחייבים - ריבונות
מערכת ריבונות
30-04-2024
בתנועת הריבונות מחזקים את קריאת שר האוצר לראש הממשלה להגיב בתוקף לצעדיה של הרש"פ, להביא לקריסתה ולהחיל ריבונות ביהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
כך (בערך) זה נראה ללא ריבונות בבקעת הירדן
מערכת ריבונות
21-04-2024
צפו בסרטון נוסף שהפיקה תנועת הריבונות, והפעם ה"ראיון" עם המבריח האיראני שגילה גבול ארוך נטול ריבונות בדרכו לחבריו ביהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
פסח – בקעת הירדן - ריבונות
מערכת ריבונות
19-04-2024
בפניכם מכתבה של תנועת הריבונות לתומכיה בארץ ובעולם על רקע קמפיין הקריאה לריבונות בבקעת הירדן ולכבוד חג הפסח.
ריבונות - כתב עת מדיני
בקעת הירדן – מנעולה של ארץ ישראל!
מערכת ריבונות
10-04-2024
פעילי תנועת הריבונות חברו לאירוע לציון יום י' בניסן, יום חציית בני ישראל את הירדן. הקריאה מתחזקת: ריבונות ישראל על בקעת הירדן היא הכרח.