כנס מקוון "מאוסלו לריבונות - משנים קונספציה"

במלאת 30 שנה לאסון חתימת הסכמי אוסלו הפיקה תנועת הריבונות כנס מקוון בשיתוף עם ערוץ 7.

מערכת ריבונות
14-09-2023

רבות נכתב ונאמר על הסכמי אוסלו. תנועת הריבונות מתמקדת בבירור המסקנות לעתיד. 
 
מתוך אמונה שכל ארץ ישראל שייכת לעם ישראל, ומתוך הבנה שעל מנת לשמור על ארץ ישראל עלינו לפעול לא רק במישור ההתיישבותי אלא גם במישור המדיני כדי להכריע אחת ולתמיד שזו הארץ שלנו ושלאף גורם אחר אין זכויות לאומיות בין הים לירדן - תנועת הריבונות מניחה על השולחן  פתרון קונסטרוקטיבי של החלת ריבונות, בשלב ראשון על בקעת הירדן, רעיון שזוכה לקונצנזוס נרחב בחברה הישראלית וגם לגיבוי משמאל.
 
החלת הריבונות על בקעת הירדן תחילה ומימושה תאותת שממשלת ישראל פועלת עבור מדינת ישראל ולא בכפוף לתכתיבים זרים, תעצב סוף סוף את הגבול המזרחי של מדינת ישראל דבר שיביא להפסקת הברחת הנשק והמסתננים מממלכת ירדן השכנה; תאפשר פיזור אוכלוסין מזרחה ותמנע הקמת מדינה פלשתינית.
 
ממשלות ישראל לא העזו עד היום לעשות צעד הכרחי זה מפחד תגובת העולם, אך למודי ניסיון מהחלת הריבונות על ירושלים ורמת הגולן- ראינו שהשמש המשיכה לזרוח למרות כל ההפחדות.
 
בכנס המקוון תפגשו את אמילי עמרוסי, יוני קמפינסקי ועוזי ברוך המראיינים את ח"כ עמית הלוי, ח"כ דן אילוז, ח"כ דני דנון,  ד"ר מוטי קידר, יורם אטינגר, שלמה נאמן, עו"ד מוריס הירש, יהודית קצובר ונדיה מטר, הוד פישרמן ורועי פייל מנוער ריבונות.
תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.