תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024

לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו

מערכת ריבונות
26-12-2023

בימי מלחמה אלו מגיע לשיאו הלחץ של ארצות הברית להקמת מדינה פלשתינית. החשיבה מאחורי המהלך הוא: ניתן ואף נעזור לישראל לחסל את החמאס, ואז נאלץ את ישראל להעביר את עזה לרשות פלשתינית מחודשת שתתאחד עם ערביי יהודה ושומרון וכך תוקם מדינה פלשתינית. תוכנית שארה"ב מובילה בעקביות וכעת לקראת הבחירות בנובמבר ביתר שאת.

הלחץ של ארה"ב מובנה על:
הכרת התודה שישראל חייבת לה על עמידתה לימין ישראל וההצטיידות של כוחות צה"ל בימי המלחמה
על טעות בהבנת האזור (ראו פקיסטן, עירק, מצרים):כאשר ממשל ארצות הברית מדבר על "שתי מדינות" היא מתכוונת לסוף הסכסוך. כאשר הערבים מדברים על שתי מדינות- זהו רק השלב הראשון עד לחיסולה וכיבושה של כל מדינת ישראל
 
עבור ישראל התוכנית האמריקאית היא כמובן אסון ועל כן, בימים אלה של מלחמה, אנחנו נוכחים שוב בחשיבותה של הדרישה הבלתי פוסקת ממנהיגי ישראל למנוע את הקמתה של מדינה פלשתינית ולהחלת ריבונותה של מדינת ישראל על ארץ ישראל כולה.

מדינת ישראל ספגה ביום ה-7 לאוקטובר מכה קשה שהולדתה בחטאים בלתי נסלחים. חטאי אוסלו וההתנתקות, נטישתה של חבלי ארץ לחסדי גדודי מחבלים חמושים, חטא  שאיפשר את צמיחתה ופריחתה של מפלצת החמאס-דאעש בעזה והרשות הפלשתינית המתחזה ליותר מתונה אך גם היא כמו חמאס מטרתה חיסולה של ישראל.

על אף המחיר הבלתי נתפס שישראל שילמה ומשלמת על חטאים אלה, שב ונשמע הקול הפוליטי הקורא ליישום הרעיון המסוכן של חלוקת הארץ והקמת מדינה פלשתינית בליבה. הקולות הללו מגובים בתקציבי עתק מארצות אירופה וגורמים אמריקאיים רבי השפעה.

הקולות הללו נשמעים וזוכים להדהוד ציבורי ופוליטי על אף שהם עלולים חלילה לקרב את סכנת ה-7 באוקטובר לכל מרכזי האוכלוסייה בישראל הצמודים מרחק קילומטרים בודדים מגבולות יהודה ושומרון. חזרתם של מקדמי הרעיון המסוכן למרכז הבימה נובע משני טעמים: עבודת הסברה בלתי פוסקת ומאומצת שביצעו ומבצעים ארגוני השמאל הקיצוני, ומשום שמנגד לא נשמעה בקול רם ומשמעותי הדרישה להחלת ריבונות ישראל על אזורים אלה.

על מדינת ישראל לתת מענה מדיני כולל לאתגר הביטחוני, המדיני והכלכלי של מדינת ישראל. המאבק על עתידה של ישראל חייב לעבור דרך בניית וביצור גבולותיה של המדינה דרך שמירה על אדמתה, שמירה על העומק האסטרטגי והחלת ויישום בפועל של ריבונותה.

מדינת ישראל חייבת לבנות תשתית הגנה- לשלוט בעזה, לשלוט ביהודה ושומרון, לשלוט בנגב, לשלוט בגליל ע"י המשך מפעל ההתיישבות, להפסיק את עידוד פיתוח רצועת החוף בין חדרה לגדרה, עם מתניים צרים ובסוף המאבק הוא על הקרקע. אם נשלוט על הקרקע כריבונים, המדינה תוכל להתקיים
 
משום כך בכוונתנו להעצים בשנה הקרובה את ההתנגדות להקמת מדינה פלשתינית בלב מולדתנו ע"י שורה ארוכה של מיזמים ופעולות שתכליתן הטמעת הסכנה של מדינה פלשתינית שחובקת את מדינת ישראל ממזרח ומדרום והטמעת חשיבות החלת הריבונות בציבור הרחב ובקרב מקבלי ההחלטות, המדינאים והפוליטיקאים, כחלק משמעותי וקריטי במאבק הקיומי של מדינת ישראל.
 
כדי למנוע האסון של מדינה פלשתינית בכוונתנו:

לקיים כנס משפטי-ביטחוני-מדיני ובו ישתתפו אנשי מקצוע מובילים, מדינאים, היסטוריונים ואנשי התיישבות. תאריך: ר"ח שבט פרטים בפלייר המצורף
להכין חוברת מקצועית שתציג תכנית מעשית המתייחסת לעתידה של רצועת עזה,
להפיק גיליון נוסף של העיתון 'ריבונות' המופץ במאות אלפי עותקים בעברית ובאנגלית ומהווה כוח הסברתי משפיע מוביל,
להפיץ חומרי הסברה ברחבי הארץ,
להפיק סרטונים אודות הסכנה הממשית בהקמת מדינה פלשתינית
לקיים סמינריוני נוער לעשרות חברי תנועת נוער הריבונות המפיצים את בשורת הריבונות ברחבי הארץ,
 לפעול באופן מאורגן וסדור מול מקבלי ההחלטות בכנסת ובממשלה ע"י העסקת משרד יח"צ ולובינג
 לפעול להקמתו של מכון מנהיגות ברוח ארץ ישראל והריבונות עליה
עריכת סקרים
שימוש בכל אמצעי המדיה 

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כך (בערך) זה נראה ללא ריבונות בבקעת הירדן
מערכת ריבונות
21-04-2024
צפו בסרטון נוסף שהפיקה תנועת הריבונות, והפעם ה"ראיון" עם המבריח האיראני שגילה גבול ארוך נטול ריבונות בדרכו לחבריו ביהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
פסח – בקעת הירדן - ריבונות
מערכת ריבונות
19-04-2024
בפניכם מכתבה של תנועת הריבונות לתומכיה בארץ ובעולם על רקע קמפיין הקריאה לריבונות בבקעת הירדן ולכבוד חג הפסח.
ריבונות - כתב עת מדיני
בקעת הירדן – מנעולה של ארץ ישראל!
מערכת ריבונות
10-04-2024
פעילי תנועת הריבונות חברו לאירוע לציון יום י' בניסן, יום חציית בני ישראל את הירדן. הקריאה מתחזקת: ריבונות ישראל על בקעת הירדן היא הכרח.
ריבונות - כתב עת מדיני
הוגשה הצעת חוק הריבונות בבקעת הירדן
מערכת ריבונות
08-04-2024
יו"ר שדולת הריבונות בבקעת הירדן, ח"כ אילוז, מוביל יחד עם קבוצת חברי כנסת הצעת חוק להחלת ריבונות ישראל על בקעת ירדן שתיכנס לתוקפה במלאת שנה לטבח השבעה באוקטובר.
ריבונות - כתב עת מדיני
מקדימים תרופה למכה - ריבונות בבקעה
מערכת ריבונות
05-04-2024
מול תכניותיה של איראן לשלוח זרוע מאיימת ואכזרית לישראל ממזרח, על ממשלת ישראל לנקוט בצעד ההכרחי של החלת ריבונותה בבקעת הירדן.
ריבונות - כתב עת מדיני
במקום ריבונות אזלת יד ואדישות מול השתלטות ערבית על אדמותינו
מערכת ריבונות
15-03-2024
ראש מועצת בקעת הירדן מבקר את מדיניות האדישות השלטונית והריבונית של ישראל מול השתלטות ערבית על אדמות מדינה במימון וסיוע אירופי: דרושות אכיפה וריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
זה כן העיתוי הנכון
יהודית קצובר ונדיה מטר
13-03-2024
ההכרה באסון המדינה הפלשתינית ברורה כיום גם בשמאל, אך שאלת העיתוי להחלת הריבונות עדיין מרתיעה רבים. האמת הפוכה. כעת הזדמנות ליזום שינוי כללי משחק.
ריבונות - כתב עת מדיני
תכניתו המדינית של השגריר פרידמן: ריבונות ישראלית על יהודה שומרון ובקעת הירדן
מערכת ריבונות
03-03-2024
בראיון שהעניק ל-JNS פורס שריר ארה"ב לשעבר, דיויד פרידמן, את פרטי תכניתו המדינית ליציבת אזורית וביטחון כאשר גולת הכותרת שבה היא החלת ריבונות ישראלית מלאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.