לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 29

גרשון אלינסון

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 29 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
על רקע התבטאותו של יועץ הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ, אבי ברקוביץ', ולפיה סוגיית הריבונות לא הורדה מעל סדר היום, נשוב ונזכיר את העיקרון אותו חייבת ממשלת ישראל לאמץ כעיקרון מנחה: יש לפעול בכל דרך לקידום הריבונות והחלתה, אך בשום פנים ואופן לא כחלק מעסקה מדינית הכוללת ויתורים, נסיגות או הסכמה עקרונית להקמת מדינה זרה בלב מולדתנו.
 
העמידה האיתנה על עקרון זה היא אבן הבוחן לממשלת ישראל כולה.
 
 
מגלים מנהיגות
 
כאן המקום לברך את חברי מועצת יש"ע על הערבות ההדדית שגילו כאשר הודיעו שלא ישתתפו במפגש עם ראש הממשלה כל עוד מוחרמים על ידי לשכת נתניהו יו"ר המועצה, דוד אלחיאני, וראש מועצת שומרון, יוסי דגן.
 
אלחיאני ודגן עומדים איתן על עמדתם האידיאולוגית ושליחותם הציבורית על אף המחיר הפוליטי שהם משלמים וההודעה של ראשי ההתיישבות לפיה לא תתקבל החרמה של השניים היא חיזוק החומה הבצורה של ההתיישבות.
 
עמידתכם הנחושה מאחורי אלחיאני ודגן מבהירה לראש הממשלה, לשרים ולעם כולו כי כולכם איתנים בקריאה לריבונות ישראל על הארץ כולה ובהתנגדות חסרת הפשרות להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ארצנו.
 
יישר כוחכם!
 
 
הילדים זוכרים את אימא
 
ביום רביעי שידרנו משמורת 'עוז וגאו"ן' כנס מיוחד לציון יום פטירתה של רחל אמנו ובו השתתפנו יחד עם ראש מועצת גוש עציון, שלמה נאמן, שר ההשכלה הגבוהה זאב אלקין, חבר הכנסת עמית הלוי (הליכוד), חברת הכנסת מיכל קוטלר-וונש (כחול לבן), ד"ר לאה גולדין, הרב יעקב מדן, רחלי פרנקל והרב איתיאל בר לוי בהנחיית מנכ"ל קבוצת 'בשבע', דודו סעדה ובעיטור מוסיקאלי של מוסא ברלין.
 
הכנס זכה להצלחה רבה ולצפייה של אלפים מרחב הארץ והעולם, ובו נישאו דברים על דמותה של רחל אמנו כמקום האמונה והתקווה לשיבת בניה לארצם. מתוך כך עלתה הקריאה להגברת המאמץ להשבת הדר גולדין ואורון שאול ז"ל, כך גם חשיבות ההיאחזות באדמת יהודה ושומרון כחלק מנבואת 'שובו בנים לגבולם'.
 
במהלך הכנס השתתפנו בפאנל מיוחד שעסק בהשלכות המדיניות האקטואליות של המורשת אותה הנחילה לנו רחל אמנו, והדברים באים לידי ביטוי במאבק על חזון הריבונות, במאמצי ההתיישבות ובתפנית התודעתית המתחוללת גם בארץ וגם בזירה המדינית הבינלאומית.

צפו בכנס כולו:צפו בראיון עם ד"ר לאה גולדין:צפו בפאנל הריבונות וההתיישבות:
 הנרות הללו
 
נוער הריבונות כבר צופה קדימה אל הפרויקט הבא, סמינריון חנוכה, שיחתום מבצע הסברה גדול שיתפרס על פני הארץ כולה. האירוע יתקיים תחת הכותרת 'מסבירים ריבונות' ביום ראשון כ"ז כסליו בשמורת 'עוז וגאו"ן'.
 
אליהו פרידמן, ממובילי קמפיין ההסברה וההיערכות לסמינריון, מספר כי הסמינריון יחולק לשלושה חלקים, כאשר בחלקו הראשון ירצו בפני בני הנוער ד"ר מרדכי קידר, ד"ר ערן בר טל והשרה לשעבר חברת הכנסת איילת שקד.
 
בחלקו השני של הסמינריון תתקיים סדנה מעשית בה ישתתפו בני הנוער ובחלקו השלישי לראשונה יתייצבו בוגרי תנועת נוער הריבונות להרצאות טד בנות 10 דקות כל אחת בנושאים שונים. מתוך פעילותם בתנועה וניסיונם בה יספרו בוגרי התנועה על היעדים בניתן ונכון להציב בפני פעילי התנועה, מפגשים ואירועים בהם השתתפו ועוד.
 
"ייחודו של הסמינריון הזה הוא גם בשילוב בין היכרות עם המידע הבסיסי וגם עם מידע מתקדם יותר כמו כלכלה, דמוקרטיה, המזרח התיכון, קורונה ועוד", אומר פרידמן המציין כי הסמינריון יתקיים במתכונת של קפסולות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. לפי שעה תוכננה פעילות במתכונת של שתי קפסולות, אך כבר כעת נראה כי הביקוש צפוי להיות גבוה יותר ונבחנות דרכים להקמת קפסולות נוספות של הסמינריון.
  
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

30-10-2020

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער קובע: ארץ ישראל מעל המחלוקות הפוליטיות
מערכת ריבונות
21-01-2022
הנוער מוכיח: אפשר גם אחרת. בהובלת נוער הריבונות הוקם פורום בני נוער מכלל מפלגות הימין, קואליציה ואופוזיציה כאחד, תחת דגלה של ארץ ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
האיחוד האירופי משקיע חצי מיליארד דולר בהשתלטות הפלסטינית על שטחי C
מערכת ריבונות
19-01-2022
בוועדת החוץ והביטחון הוצג דו"ח משרד המודיעין החושף את הצעדים בהם מתבצעת מדי יום ההשתלטות הפלסטינית על שטחי יו"ש תוך עצימת עיניים ישראלית מקוממת ומדאיגה.
ריבונות - כתב עת מדיני
משבר מנהיגות משילות וריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
06-01-2022
התגרה בכנסת, חוק החשמל, השתלחות יאיר גולן, החורבן בחומש, אבדן האמון בהנהגה. חשבון נפש של עם ומנהיגיו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 77
מערכת ריבונות
30-12-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 77 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
צפו במפגשי סיור הריבונות עם אנשי הנגב
מערכת ריבונות
30-12-2021
הסיור הראשון בסדרת 'ריבונות בדרך' התקיים בנגב. עשרות מעצבי דעת קהל פגשו את המציאות ואת האנשים. צפו בסרטוני סיכום מהמפגשים.
ריבונות - כתב עת מדיני
אבדן המשילות בנגב – מבט מהשטח
מערכת ריבונות
29-12-2021
תנועת הריבונות הוציאה סיור מיחד למעצבי דעת קהל לחשיפת המציאות הקשה ואבדן המשילות והריבונות בנגב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנצלים את סוף שנת המס לחיזוק ארץ ישראל!
מערכת ריבונות
21-12-2021
נצלו את ימיה האחרונים של שנת המס לתרומה להמשך הפעילות לחיזוק ארץ ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
הקונסוליה – רק תחילת המאבק
יהודית קצובר ונדיה מטר
19-12-2021
ברכות לעם ישראל ומנהיגיו שבלמו את מיזם הקונסוליה האמריקאית לרש"פ, אך המאבק על בירת ישראל רחוק מקיצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
הריאיון המיוחד של הרב ולדמן ל'ריבונות'
מערכת ריבונות
19-12-2021
תנועת הריבונות אבלה על פטירתו של עמוד האש שלפני המחנה, הרב אליעזר ולדמן זצ"ל, ומתחייבת להמשיך ולמנף את מורשתו, מורשת ריבונות עם ישראל בארצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד של ישראל - נוער הריבונות
מערכת ריבונות
13-12-2021
לא בכל יום יש לנו הזדמנות להציץ אל העתיד. קחו מבט אל מנהיגי העתיד של מדינת ישראל - נוער הריבונות בסרטון קצר מסמינריון חנוכה תשפ"ב.