לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 42

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 42 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלומות
 
השבוע ציינו יחד את חגה של ארץ ישראל, חג פירותיה של הארץ, חג שבחה של הארץ, יום ט"ו בשבט, ובשל מגבלות הקורונה לא ביטאנו את אהבתנו לארץ ישראל בנטיות המוניות, בצעדות ובסיורים בין נופיה של הארץ, כאלה שמחזקים בנו את הקשר החי והתמידי לארץ הנצח.
 
את קשר הזה של אהבה לארצנו אנו מבטאים השנה בצמצום ומתוך ערבות הדדית של דאגה לבריאות הזולת ובריאותנו אנו. עם זאת, בימים אלה בהם אנו מתכנסים אל בתינו פנימה עלינו להדגיש גם ובעיקר בפני עצמנו את מחויבותנו לארץ ישראל ואת אהבתנו אליה. ננצל את הימים הללו ללימוד מעמיק של ההיסטוריה של ארץ ישראל, להיכרות עם עברה, עתידה וייעודה של הארץ בדור הגאולה בו אנו זוכים לחיות. מתוך כל אלה נתחבר כולנו למחויבותנו למאמצים הציבוריים והאישיים לקידום מצוות ירושת הארץ, מצוות החלת הריבונות על הארץ כולה.
 
ניערך היטב לקראת הימים שאחרי המגיפה, הימים שבהם נצא מהבתים חזרה אל נופי הארץ, אל הרחובות והמפגשים בין חלקי העם השונים, על הדעות החלוקות ועל הפערים שביניהם, וכמי שהטעינו את עצמם במצברי האהבה לארץ והמסירות לה נקרין זאת הלאה, נרחיב את מעגלי הקוראים לריבונות ונחזק את ידיהם של מנהיגי ישראל המחויבים לחזון ומניפים את דגלו בכל עת.
 
 
ציון נכשל
 
ברבים ממוסדות החינוך מחולקת בט"ו בשבט תעודת המחצית. בתעודה שנחלק לעצמנו נוכל להתהדר בציונים טובים יותר או פחות, אך בסעיף אחד לא נוכל להעניק לעצמנו ציון גבוה יותר מאשר נכשל. זהו סעיף השבתם של חללי צה"ל מרצועת עזה.
 
ניתן לשער שהממונים על הסוגיה עושים מאמצים חשאיים לא מבוטלים, נכון לזכור את ההתגייסות הציבורית למען משפחות גולדין ושאול, אך במבחן התוצאה נכשלנו והאשם מוטל לפתח כולנו.
 
השבוע השתתפנו בהפגנה שהובילו משפחות גולדין ושאול בדרישה מממשלת ישראל להתנות את מעבר החיסונים לרצועת עזה בהשבת הבנים לגבולם ולאדמת מולדתם. אין דרישה צודקת ומוסרית מזו. אויבינו המתהדרים בפשע המלחמה של החזקת גופות חללינו אינם ראויים ליחס הומניטארי כל עוד הם דבקים במעשיהם הנפשעים.
 
צפו בדברים שאמרנו לצוות ערוץ 7 מזירת ההפגנה
 
 
ריבונות ברגל ימין
 
לקראת הבחירות המתקרבות קיימנו פאנל מיוחד בו השתתפו ארבעה נציגים מארבע מפלגות ימין: יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד, חבר הכנסת מתן כהנא מ'ימינה', עו"ד שמחה רוטמן ממפלגת הציונות הדתית והשר לשעבר זאב אלקין ממפלגת 'תקווה חדשה'.
 
הפאנל, אותו הנחתה העיתונאית אמילי עמרוסי, שודר ברשתות החברתיות ובערוץ 7 ועסק ביחסן של מפלגות הימין לחזון הריבונות, להתיישבות בארץ ישראל ולאופק המדיני בשנים הקרובות.
 
בפאנל כולו תוכלו לצפות כאן ועיקרי דבריהם של המשתתפים יובאו בגיליון 'ריבונות' הקרוב, אותו נוציא לאור בע"ה לקראת הבחירות ובימים אלה נשלמת עבודת עריכתו. 
אורחת בשמורה
 


חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד התארחה בט"ו בשבט בשמורת 'עוז וגאו"ן', נטעה גפן לזכר שלושת הבנים ופרסמה דברים נרגשים על המקום, על ארץ ישראל ועל הצמיחה והשורשים במקום בו נגדעו חיים.
 
לחצו כאן וקיראו את דבריה
 
 
הנוער מדבר אליכם
 
הנוער ממשיך להוכיח יצירתיות בכל דרך, בעיקר בימים אלה של סגר. נוער הריבונות מרכז כעת את פעילותו בעיקר במדיה החברתית, אך נערך היטב גם לימים של יציאה החוצה אל הרחוב הישראלי עם מסרים ברורים ונחושים.
 
צפו בסרטון ראשון מתוך קמפיין נוער הריבונות 'ימין אמתי מחיל ריבונות':


 
 
שליחות נאמנה
 
ברכותנו לידיד תנועת הריבונות, סגן ראש מועצת שומרון, דוידי בן ציון, על בחירתו במקום הראשון ברשימת מועמדי 'הבית היהודי' לכנסת הבאה.


 
דוידי שליח נאמן של חזון הריבונות ויישומו בפועל כסגן ראש מועצה נמרץ ונחוש. בחירתו ברוב אדיר למקום הראשון מבשרת על אמירה ברורה ואיתנה של חברי מרכז המפלגה אודות מחויבות המפלגה כולה לארץ ישראל כולה.
 
נברך את דוידי שיזכה יחד עם יו"ר המפלגה, חגית משה, שעשתה רבות לחיזוקה של ירושלים, להיות שליח נאמן של העם, התורה והארץ בזירה הפוליטית הגועשת. חיזקו ואימצו, חזקו ואמצו.
 
 
התחדשנו
 
בימים אלה נוסף ערוץ חשוב חדש לתרומותיכם לפעילותה של התנועה. הצטרפנו ל JGive, פלטפורמה דיגיטלית לתרומות מקוונות מאובטחות וקלות.
 
לחצו כאן כדי להצטרף ולתרום
 
תרומותיכם מחזקות את התנועה ומשימותיה הציבוריות בהסברה ובשטח ומחזקות בנו את תחושת השליחות כמי שפועלות בשמכם למען עם ישראל וארץ ישראל.
 
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

29-01-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות - סיכום סמינריון נוער ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
05-08-2022
אנו שמחות להגיש לכם סיכום כתוב של כל ההרצאות המרתקות וקישורים לסרטוני היוטיוב של ההרצאות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות
מערכת ריבונות
05-08-2022
בפניכם סיכום סמינריון הקיץ של נוער הריבונות כפי שהופיע בעיתון בשבע
ריבונות - כתב עת מדיני
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות בתמונות
מערכת ריבונות
01-08-2022
צפו בעשרות בני הנוער, חברי תנועת נוער הריבונות, שהשתתפו בסמינריון הקיץ שהתמקד בניהול המאבק התודעתי בזירות התקשורת.
ריבונות - כתב עת מדיני
פוסט קטן יכול להניע מהפכה גדולה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'ישראל שלי' מספרת על מאבקי התודעה בתקשורת וברשתות החברתיות. מהירות תגובה לאירוע יכולה להכריע כיצד ייצרב בתודעה ואם יזכה לתגובה או לאדישות מסוכנת.
ריבונות - כתב עת מדיני
מול מפלצת תלת ראשית במימון אירופי
מערכת ריבונות
01-08-2022
הכירו את המנגנון המשומן בו מפעיל האיחוד האירופי ארגוני שמאל למחיקת זהותה היהודית של ישראל, להרס ההתיישבות ולחיזוק הרש"פ.
ריבונות - כתב עת מדיני
'שינוי מדיניות מתחיל בהעמקת ההיכרות עם המוסר והצדק שבעמדתנו'
מערכת ריבונות
01-08-2022
מנכ"ל קרן 'תקווה': ללא וודאות בצדקת ומוסריות היותנו כאן נתקשה לאכוף משילות וריבונות. לשם כך יש ללמוד, לחקור, לקרוא ולכתוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מלחמת הטוב והרע – מלחמת העולם השלישית - בעיצומה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'הצילו את המערב' פורס את תפיסתו הרחבה על מאבקי הכוחות בין הטוב ובין הרע בעולם ומסביר בסמינריון נוער הריבונות את מקומו של עם ישראל במאבקים אלה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תא"ל במיל' כנפו: נתניהו רצה ריבונות על כל השטח
מערכת ריבונות
31-07-2022
בכיר תנועת 'הביטחוניסטים': 'הפיכת תושבי יו"ש לאזרחים סוג ב' ללא ריבונות היא פשע. נתניהו רצה להחיל ריבונות על השטח כולו'. הוויכוח על תכנית טראמפ לא שכך.
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער – מנוף חשוב במהפכת מיתוג הריבונות
מערכת ריבונות
31-07-2022
יו"ר 'בצלמו': מיתוג רעיון כנורמטיבי הוא עבודה עקשנית ומתמשכת, אך בכוחה לחולל מהפכה. שאיפת הריבונות אמורה להיות נחלת ימין ושמאל כאחד.
ריבונות - כתב עת מדיני
צעד קריטי לעתיד ירושלים – שכונת עטרות
מערכת ריבונות
31-07-2022
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות נפתח בביקור במתחם המיועד להקמת שכונה חדשה בעטרות שבצפון ירושלים, בהיכרות עם עברו היהודי של המקום ועם התכניות לעתיד.