לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 42

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 42 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלומות
 
השבוע ציינו יחד את חגה של ארץ ישראל, חג פירותיה של הארץ, חג שבחה של הארץ, יום ט"ו בשבט, ובשל מגבלות הקורונה לא ביטאנו את אהבתנו לארץ ישראל בנטיות המוניות, בצעדות ובסיורים בין נופיה של הארץ, כאלה שמחזקים בנו את הקשר החי והתמידי לארץ הנצח.
 
את קשר הזה של אהבה לארצנו אנו מבטאים השנה בצמצום ומתוך ערבות הדדית של דאגה לבריאות הזולת ובריאותנו אנו. עם זאת, בימים אלה בהם אנו מתכנסים אל בתינו פנימה עלינו להדגיש גם ובעיקר בפני עצמנו את מחויבותנו לארץ ישראל ואת אהבתנו אליה. ננצל את הימים הללו ללימוד מעמיק של ההיסטוריה של ארץ ישראל, להיכרות עם עברה, עתידה וייעודה של הארץ בדור הגאולה בו אנו זוכים לחיות. מתוך כל אלה נתחבר כולנו למחויבותנו למאמצים הציבוריים והאישיים לקידום מצוות ירושת הארץ, מצוות החלת הריבונות על הארץ כולה.
 
ניערך היטב לקראת הימים שאחרי המגיפה, הימים שבהם נצא מהבתים חזרה אל נופי הארץ, אל הרחובות והמפגשים בין חלקי העם השונים, על הדעות החלוקות ועל הפערים שביניהם, וכמי שהטעינו את עצמם במצברי האהבה לארץ והמסירות לה נקרין זאת הלאה, נרחיב את מעגלי הקוראים לריבונות ונחזק את ידיהם של מנהיגי ישראל המחויבים לחזון ומניפים את דגלו בכל עת.
 
 
ציון נכשל
 
ברבים ממוסדות החינוך מחולקת בט"ו בשבט תעודת המחצית. בתעודה שנחלק לעצמנו נוכל להתהדר בציונים טובים יותר או פחות, אך בסעיף אחד לא נוכל להעניק לעצמנו ציון גבוה יותר מאשר נכשל. זהו סעיף השבתם של חללי צה"ל מרצועת עזה.
 
ניתן לשער שהממונים על הסוגיה עושים מאמצים חשאיים לא מבוטלים, נכון לזכור את ההתגייסות הציבורית למען משפחות גולדין ושאול, אך במבחן התוצאה נכשלנו והאשם מוטל לפתח כולנו.
 
השבוע השתתפנו בהפגנה שהובילו משפחות גולדין ושאול בדרישה מממשלת ישראל להתנות את מעבר החיסונים לרצועת עזה בהשבת הבנים לגבולם ולאדמת מולדתם. אין דרישה צודקת ומוסרית מזו. אויבינו המתהדרים בפשע המלחמה של החזקת גופות חללינו אינם ראויים ליחס הומניטארי כל עוד הם דבקים במעשיהם הנפשעים.
 
צפו בדברים שאמרנו לצוות ערוץ 7 מזירת ההפגנה
 
 
ריבונות ברגל ימין
 
לקראת הבחירות המתקרבות קיימנו פאנל מיוחד בו השתתפו ארבעה נציגים מארבע מפלגות ימין: יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד, חבר הכנסת מתן כהנא מ'ימינה', עו"ד שמחה רוטמן ממפלגת הציונות הדתית והשר לשעבר זאב אלקין ממפלגת 'תקווה חדשה'.
 
הפאנל, אותו הנחתה העיתונאית אמילי עמרוסי, שודר ברשתות החברתיות ובערוץ 7 ועסק ביחסן של מפלגות הימין לחזון הריבונות, להתיישבות בארץ ישראל ולאופק המדיני בשנים הקרובות.
 
בפאנל כולו תוכלו לצפות כאן ועיקרי דבריהם של המשתתפים יובאו בגיליון 'ריבונות' הקרוב, אותו נוציא לאור בע"ה לקראת הבחירות ובימים אלה נשלמת עבודת עריכתו. 
אורחת בשמורה
 


חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד התארחה בט"ו בשבט בשמורת 'עוז וגאו"ן', נטעה גפן לזכר שלושת הבנים ופרסמה דברים נרגשים על המקום, על ארץ ישראל ועל הצמיחה והשורשים במקום בו נגדעו חיים.
 
לחצו כאן וקיראו את דבריה
 
 
הנוער מדבר אליכם
 
הנוער ממשיך להוכיח יצירתיות בכל דרך, בעיקר בימים אלה של סגר. נוער הריבונות מרכז כעת את פעילותו בעיקר במדיה החברתית, אך נערך היטב גם לימים של יציאה החוצה אל הרחוב הישראלי עם מסרים ברורים ונחושים.
 
צפו בסרטון ראשון מתוך קמפיין נוער הריבונות 'ימין אמתי מחיל ריבונות':


 
 
שליחות נאמנה
 
ברכותנו לידיד תנועת הריבונות, סגן ראש מועצת שומרון, דוידי בן ציון, על בחירתו במקום הראשון ברשימת מועמדי 'הבית היהודי' לכנסת הבאה.


 
דוידי שליח נאמן של חזון הריבונות ויישומו בפועל כסגן ראש מועצה נמרץ ונחוש. בחירתו ברוב אדיר למקום הראשון מבשרת על אמירה ברורה ואיתנה של חברי מרכז המפלגה אודות מחויבות המפלגה כולה לארץ ישראל כולה.
 
נברך את דוידי שיזכה יחד עם יו"ר המפלגה, חגית משה, שעשתה רבות לחיזוקה של ירושלים, להיות שליח נאמן של העם, התורה והארץ בזירה הפוליטית הגועשת. חיזקו ואימצו, חזקו ואמצו.
 
 
התחדשנו
 
בימים אלה נוסף ערוץ חשוב חדש לתרומותיכם לפעילותה של התנועה. הצטרפנו ל JGive, פלטפורמה דיגיטלית לתרומות מקוונות מאובטחות וקלות.
 
לחצו כאן כדי להצטרף ולתרום
 
תרומותיכם מחזקות את התנועה ומשימותיה הציבוריות בהסברה ובשטח ומחזקות בנו את תחושת השליחות כמי שפועלות בשמכם למען עם ישראל וארץ ישראל.
 
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

29-01-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
האיחוד האירופי משקיע חצי מיליארד דולר בהשתלטות הפלסטינית על שטחי C
מערכת ריבונות
19-01-2022
בוועדת החוץ והביטחון הוצג דו"ח משרד המודיעין החושף את הצעדים בהם מתבצעת מדי יום ההשתלטות הפלסטינית על שטחי יו"ש תוך עצימת עיניים ישראלית מקוממת ומדאיגה.
ריבונות - כתב עת מדיני
משבר מנהיגות משילות וריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
06-01-2022
התגרה בכנסת, חוק החשמל, השתלחות יאיר גולן, החורבן בחומש, אבדן האמון בהנהגה. חשבון נפש של עם ומנהיגיו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 77
מערכת ריבונות
30-12-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 77 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
צפו במפגשי סיור הריבונות עם אנשי הנגב
מערכת ריבונות
30-12-2021
הסיור הראשון בסדרת 'ריבונות בדרך' התקיים בנגב. עשרות מעצבי דעת קהל פגשו את המציאות ואת האנשים. צפו בסרטוני סיכום מהמפגשים.
ריבונות - כתב עת מדיני
אבדן המשילות בנגב – מבט מהשטח
מערכת ריבונות
29-12-2021
תנועת הריבונות הוציאה סיור מיחד למעצבי דעת קהל לחשיפת המציאות הקשה ואבדן המשילות והריבונות בנגב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנצלים את סוף שנת המס לחיזוק ארץ ישראל!
מערכת ריבונות
21-12-2021
נצלו את ימיה האחרונים של שנת המס לתרומה להמשך הפעילות לחיזוק ארץ ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
הקונסוליה – רק תחילת המאבק
יהודית קצובר ונדיה מטר
19-12-2021
ברכות לעם ישראל ומנהיגיו שבלמו את מיזם הקונסוליה האמריקאית לרש"פ, אך המאבק על בירת ישראל רחוק מקיצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
הריאיון המיוחד של הרב ולדמן ל'ריבונות'
מערכת ריבונות
19-12-2021
תנועת הריבונות אבלה על פטירתו של עמוד האש שלפני המחנה, הרב אליעזר ולדמן זצ"ל, ומתחייבת להמשיך ולמנף את מורשתו, מורשת ריבונות עם ישראל בארצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד של ישראל - נוער הריבונות
מערכת ריבונות
13-12-2021
לא בכל יום יש לנו הזדמנות להציץ אל העתיד. קחו מבט אל מנהיגי העתיד של מדינת ישראל - נוער הריבונות בסרטון קצר מסמינריון חנוכה תשפ"ב.
ריבונות - כתב עת מדיני
"הצהרת הכ"ט בנובמבר מנוגדת לחוק הבינלאומי"
מערכת ריבונות
09-12-2021
זאב ז'בוטינסקי, נכדו של מייסד התנועה הרוויזיוניסטית: הכרזת הכ"ט בנובמבר על חלוקת הארץ בין יהודים לערבים מנוגד לחוק הבינלאומי המעניק ריבונות בארץ ישראל רק לעם היהודי.