לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 42

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 42 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלומות
 
השבוע ציינו יחד את חגה של ארץ ישראל, חג פירותיה של הארץ, חג שבחה של הארץ, יום ט"ו בשבט, ובשל מגבלות הקורונה לא ביטאנו את אהבתנו לארץ ישראל בנטיות המוניות, בצעדות ובסיורים בין נופיה של הארץ, כאלה שמחזקים בנו את הקשר החי והתמידי לארץ הנצח.
 
את קשר הזה של אהבה לארצנו אנו מבטאים השנה בצמצום ומתוך ערבות הדדית של דאגה לבריאות הזולת ובריאותנו אנו. עם זאת, בימים אלה בהם אנו מתכנסים אל בתינו פנימה עלינו להדגיש גם ובעיקר בפני עצמנו את מחויבותנו לארץ ישראל ואת אהבתנו אליה. ננצל את הימים הללו ללימוד מעמיק של ההיסטוריה של ארץ ישראל, להיכרות עם עברה, עתידה וייעודה של הארץ בדור הגאולה בו אנו זוכים לחיות. מתוך כל אלה נתחבר כולנו למחויבותנו למאמצים הציבוריים והאישיים לקידום מצוות ירושת הארץ, מצוות החלת הריבונות על הארץ כולה.
 
ניערך היטב לקראת הימים שאחרי המגיפה, הימים שבהם נצא מהבתים חזרה אל נופי הארץ, אל הרחובות והמפגשים בין חלקי העם השונים, על הדעות החלוקות ועל הפערים שביניהם, וכמי שהטעינו את עצמם במצברי האהבה לארץ והמסירות לה נקרין זאת הלאה, נרחיב את מעגלי הקוראים לריבונות ונחזק את ידיהם של מנהיגי ישראל המחויבים לחזון ומניפים את דגלו בכל עת.
 
 
ציון נכשל
 
ברבים ממוסדות החינוך מחולקת בט"ו בשבט תעודת המחצית. בתעודה שנחלק לעצמנו נוכל להתהדר בציונים טובים יותר או פחות, אך בסעיף אחד לא נוכל להעניק לעצמנו ציון גבוה יותר מאשר נכשל. זהו סעיף השבתם של חללי צה"ל מרצועת עזה.
 
ניתן לשער שהממונים על הסוגיה עושים מאמצים חשאיים לא מבוטלים, נכון לזכור את ההתגייסות הציבורית למען משפחות גולדין ושאול, אך במבחן התוצאה נכשלנו והאשם מוטל לפתח כולנו.
 
השבוע השתתפנו בהפגנה שהובילו משפחות גולדין ושאול בדרישה מממשלת ישראל להתנות את מעבר החיסונים לרצועת עזה בהשבת הבנים לגבולם ולאדמת מולדתם. אין דרישה צודקת ומוסרית מזו. אויבינו המתהדרים בפשע המלחמה של החזקת גופות חללינו אינם ראויים ליחס הומניטארי כל עוד הם דבקים במעשיהם הנפשעים.
 
צפו בדברים שאמרנו לצוות ערוץ 7 מזירת ההפגנה
 
 
ריבונות ברגל ימין
 
לקראת הבחירות המתקרבות קיימנו פאנל מיוחד בו השתתפו ארבעה נציגים מארבע מפלגות ימין: יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד, חבר הכנסת מתן כהנא מ'ימינה', עו"ד שמחה רוטמן ממפלגת הציונות הדתית והשר לשעבר זאב אלקין ממפלגת 'תקווה חדשה'.
 
הפאנל, אותו הנחתה העיתונאית אמילי עמרוסי, שודר ברשתות החברתיות ובערוץ 7 ועסק ביחסן של מפלגות הימין לחזון הריבונות, להתיישבות בארץ ישראל ולאופק המדיני בשנים הקרובות.
 
בפאנל כולו תוכלו לצפות כאן ועיקרי דבריהם של המשתתפים יובאו בגיליון 'ריבונות' הקרוב, אותו נוציא לאור בע"ה לקראת הבחירות ובימים אלה נשלמת עבודת עריכתו. 
אורחת בשמורה
 


חברת הכנסת אסנת מארק מהליכוד התארחה בט"ו בשבט בשמורת 'עוז וגאו"ן', נטעה גפן לזכר שלושת הבנים ופרסמה דברים נרגשים על המקום, על ארץ ישראל ועל הצמיחה והשורשים במקום בו נגדעו חיים.
 
לחצו כאן וקיראו את דבריה
 
 
הנוער מדבר אליכם
 
הנוער ממשיך להוכיח יצירתיות בכל דרך, בעיקר בימים אלה של סגר. נוער הריבונות מרכז כעת את פעילותו בעיקר במדיה החברתית, אך נערך היטב גם לימים של יציאה החוצה אל הרחוב הישראלי עם מסרים ברורים ונחושים.
 
צפו בסרטון ראשון מתוך קמפיין נוער הריבונות 'ימין אמתי מחיל ריבונות':


 
 
שליחות נאמנה
 
ברכותנו לידיד תנועת הריבונות, סגן ראש מועצת שומרון, דוידי בן ציון, על בחירתו במקום הראשון ברשימת מועמדי 'הבית היהודי' לכנסת הבאה.


 
דוידי שליח נאמן של חזון הריבונות ויישומו בפועל כסגן ראש מועצה נמרץ ונחוש. בחירתו ברוב אדיר למקום הראשון מבשרת על אמירה ברורה ואיתנה של חברי מרכז המפלגה אודות מחויבות המפלגה כולה לארץ ישראל כולה.
 
נברך את דוידי שיזכה יחד עם יו"ר המפלגה, חגית משה, שעשתה רבות לחיזוקה של ירושלים, להיות שליח נאמן של העם, התורה והארץ בזירה הפוליטית הגועשת. חיזקו ואימצו, חזקו ואמצו.
 
 
התחדשנו
 
בימים אלה נוסף ערוץ חשוב חדש לתרומותיכם לפעילותה של התנועה. הצטרפנו ל JGive, פלטפורמה דיגיטלית לתרומות מקוונות מאובטחות וקלות.
 
לחצו כאן כדי להצטרף ולתרום
 
תרומותיכם מחזקות את התנועה ומשימותיה הציבוריות בהסברה ובשטח ומחזקות בנו את תחושת השליחות כמי שפועלות בשמכם למען עם ישראל וארץ ישראל.
 
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

29-01-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.