לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 49

משה מילנר. לע"מ

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 49 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
אנו בישורת האחרונה לקראת הבחירות ונראה שבמחנה הימין פשטה אדישות מדאיגה ומסוכנת. התחושה (המבוססת על נתוני אמת) לפיה רוב מכריע בעם מצביע ימין ורוצה ימין מצליחה להרדים את מצביעי הימין, אך המציאות עשויה לטפוח על פני כולנו.
 
לימין אכן יש תמיכה של 70-80 מנדטים, אך היריבויות הפנימיות במחנה הימין, החרמות ההדדיות וההבטחות שלא לשבת זה עם זה גורמים לאבדן היתרון הזה והברירה היחידה שנותרה למנהיגי מחנה הימין המחרימים זה את זה היא הקמת מממשל משותפת לימין ולשמאל שאחריתה רק חול וחול במקרה הטוב, ובמקרה הרע חזרה למתווים מדיניים מסוכנים ברוח אוסלו.
 
במציאות כזו מוטלת על כולנו החובה להתגייס להצבעה מאסיבית של מאה אחוזי המחנה הלאומי-ימני. עלינו להיות המבוגר האחראי שיוביל לתוצאות ברורות ביום הבחירות, תוצאות שלא יותירו למנהיגים ברירה אלא להקים ממשלת ימין רחבה, יציבה המקדמת אג'נדה ימנית ואוהבת ארץ ישראל.
 
ברוח זו פרסמנו בכלי התקשורת מאמר מפורט. תוכלו לקרוא אותו באתר ריבונות. לחצו כאן
 
 
הנוער קורא ריבונות
 
במבצע בזק גייסו נוער הריבונות חתימות של למעלה מאלף בני נוער מכל רחבי הארץ הקוראים לראשי מפלגות הימין לכלול בקווי היסוד של הממשלה הבאה את החלת ריבונות ישראל ביהודה שומרון.
 
בפנייתם לראש הממשלה בנימין נתניהו, לשר הפנים אריה דרעי, לח"כ נפתלי בנט, לח"כ בצלאל סמוטריץ', לגדעון סער ולח"כ אביגדור ליברמן קוראים בני הנוער שלא להסתפק בהתחייבויות והצהרות, אלא לקיים את הבטחותיהם מהעבר להחלת הריבונות.
 
"הפעם לא רק מתחייבים, הפעם מקיימים! דירשו את החלת ריבונות ישראל ביהודה ושומרון בקווי היסוד של כל ממשלה בה תהיו חברים. העם מצביע ימין, מגיע לו לקבל ימין ובכוחכם לעשות זאת!", נכתב בקריאת הנוער.
 
בהודעה שהופצה לכלי התקשורת אומרים המארגנים: "בפני הממשלה הבאה ניצב אתגר שהוא שליחות ציונית מהמעלה הראשונה. כבני דור ההמשך הרואים את עצמם כחוליה הבאה בשרשרת החזון הציוני, אנו רואים בהחלת הריבונות ייעוד ובשורה שתגשים קומה נוספת של ציונות, תממש את חלום הדורות להיות עם חופשי וריבוני בארצו ותביא ליציבות, ביטחון ושגשוג כלכלי".
 
קריאתם של בני הנוער מהווה ללא ספק ביטוי מהימן לרוחו הבריאה של העם השואף לחיזוק אחיזתו בארץ ישראל, להסרת סימני השאלה המדיניים המרחפים מעל עתיד יהודה ושומרון ולמיגור הטרור. שוב אנחנו מגלות את נוער הריבונות מוכיח עמוד שדרה אידיאולוגי ומודע ליכולותיו להניע את המנהיגות בישראל לצעד הציוני הבא – החלת הריבונות ביהודה ושומרון. לפי שעה לא הגיעה התייחסותם של מנהיגי המפלגות, אך המסר עובר אליהם בכל דרך אפשרית.
  
ושבו בנים לגבולם
 
נברך כאן את מתיישבי שא-נור שבצפון השומרון על עלייתם המחודשת לאדמות הישוב שנחרב ועל אף האיוולת שבעקירתו ועל אף החזקת השטח בידי צה"ל ממשלת ישראל לא מצאה לנכון להקים אותו מחדש.
 
שוב מתברר שהעם צריך לעורר את מנהיגיו מלמטה וגם אם לפי שעה החליטו המתיישבים לרדת זמנית מהמקום יש בעלייתם הסמלית השבוע שתי אמירות חשובות ביותר – ראשית, הבהרה שגרעין המתיישבים ממשיך ודורש ממשלת ישראל לאפשר לו לשוב לאדמתו לתיקון העוול והאיוולת שבעקירה.
 
האמירה השנייה והחשובה לא פחות דווקא בימים אלה של טרום בחירות, היא התזכורת לאן יכולה להוביל ממשלה שאינה ממשלת ימין איתנה בעלת חזון ואג'נדה לאומית מוצקה. סכנת הנסיגות, העקירות וקידום הקמתה של מדינת טרור בלב ארצנו לא ירדה מעל השולחן המדיני, ואם תקום ממשלה בה השמאל אוחז במושכות אנו עלולים חלילה להתמודד שוב עם רעיונות מסוכנים וטראגיים מסוג זה.
 
תובנות אלה של חיזוק ההתיישבות והסרת תכניות מדיניות מסוכנות משאל, אמורות להיות הרוח הגבית שתוביל את כולנו להתגייסות להצבעה ימנית רחבה ביום הבחירות המתקרב.
 
 
הפתרון האמתי והציוני
 
לפני סיום נתייחס כאן לאמירתו של שר החקלאות, אלון שוסטר מהשבוע שעבר. השר שוסטר ציין את צפיפות האוכלוסין באזור המרכז וטען כי בעקבות כך יש לדון בסוגיית קצב הילודה בישראל.
 
צודק השר שוסטר בזיהוי השלכות צפיפות האוכלוסין באזור המרכז על עתידה של ישראל, אך המענה הוא ממש לא הגבלת קצב הילודה אלא פיזור האוכלוסין. את הילודה יש להגביר ולהוביל את התנופה הדמוגרפית של עם ישראל בארצו, אך עם זאת לפתוח אפיקים נוספים לפיזור האוכלוסיה למקומות נוספים.
 
התובנה המתבקשת מסוגיה זו היא החלת הריבונות על יהודה ושומרון והפיכת עתודות הקרקע האדירות שבאזורים אלה למרכזי אוכלוסיה חדשים עבור העם היהודי ההולך ומתעצם בארצו. במרחק 20 דקות נסיעה מלב גוש דן ממתינים שטחי ענק שרק החלטת ממשלה מונעת מהם להפוך לערים וישובים חדשים ועתירי אוכלוסיה. ביהודה ושומרון הפתרון.


מקימים שוב את מטה יום הבחירות
 
ביום הבחירות נקיים (שוב) את מטה הבחירות בשמורת 'עוז וגאו"ן' וממנה נקרא למצביעי הימין לצאת מהבתים, להצביע ולהביא איתם תומכים נוספים. רוצים ריבונות? לכו להצביע! - זו תהיה הקריאה שתעלהמהשמורה ביום הבוחר.

 
שבת שלום
בחירה טובה
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

18-03-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות - סיכום סמינריון נוער ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
05-08-2022
אנו שמחות להגיש לכם סיכום כתוב של כל ההרצאות המרתקות וקישורים לסרטוני היוטיוב של ההרצאות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות
מערכת ריבונות
05-08-2022
בפניכם סיכום סמינריון הקיץ של נוער הריבונות כפי שהופיע בעיתון בשבע
ריבונות - כתב עת מדיני
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות בתמונות
מערכת ריבונות
01-08-2022
צפו בעשרות בני הנוער, חברי תנועת נוער הריבונות, שהשתתפו בסמינריון הקיץ שהתמקד בניהול המאבק התודעתי בזירות התקשורת.
ריבונות - כתב עת מדיני
פוסט קטן יכול להניע מהפכה גדולה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'ישראל שלי' מספרת על מאבקי התודעה בתקשורת וברשתות החברתיות. מהירות תגובה לאירוע יכולה להכריע כיצד ייצרב בתודעה ואם יזכה לתגובה או לאדישות מסוכנת.
ריבונות - כתב עת מדיני
מול מפלצת תלת ראשית במימון אירופי
מערכת ריבונות
01-08-2022
הכירו את המנגנון המשומן בו מפעיל האיחוד האירופי ארגוני שמאל למחיקת זהותה היהודית של ישראל, להרס ההתיישבות ולחיזוק הרש"פ.
ריבונות - כתב עת מדיני
'שינוי מדיניות מתחיל בהעמקת ההיכרות עם המוסר והצדק שבעמדתנו'
מערכת ריבונות
01-08-2022
מנכ"ל קרן 'תקווה': ללא וודאות בצדקת ומוסריות היותנו כאן נתקשה לאכוף משילות וריבונות. לשם כך יש ללמוד, לחקור, לקרוא ולכתוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מלחמת הטוב והרע – מלחמת העולם השלישית - בעיצומה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'הצילו את המערב' פורס את תפיסתו הרחבה על מאבקי הכוחות בין הטוב ובין הרע בעולם ומסביר בסמינריון נוער הריבונות את מקומו של עם ישראל במאבקים אלה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תא"ל במיל' כנפו: נתניהו רצה ריבונות על כל השטח
מערכת ריבונות
31-07-2022
בכיר תנועת 'הביטחוניסטים': 'הפיכת תושבי יו"ש לאזרחים סוג ב' ללא ריבונות היא פשע. נתניהו רצה להחיל ריבונות על השטח כולו'. הוויכוח על תכנית טראמפ לא שכך.
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער – מנוף חשוב במהפכת מיתוג הריבונות
מערכת ריבונות
31-07-2022
יו"ר 'בצלמו': מיתוג רעיון כנורמטיבי הוא עבודה עקשנית ומתמשכת, אך בכוחה לחולל מהפכה. שאיפת הריבונות אמורה להיות נחלת ימין ושמאל כאחד.
ריבונות - כתב עת מדיני
צעד קריטי לעתיד ירושלים – שכונת עטרות
מערכת ריבונות
31-07-2022
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות נפתח בביקור במתחם המיועד להקמת שכונה חדשה בעטרות שבצפון ירושלים, בהיכרות עם עברו היהודי של המקום ועם התכניות לעתיד.