​בקרוב מאוד: הוועידה הרביעית של נוער הריבונות

תנועת הריבונות נערכת במרץ להובלתה של הוועידה ה-4 של נוער הריבונות. מאות בני נוער מכל רחבי הארץ לצד אישי ציבור, אנשי רוח ומעש יקראו להעצים את מרכזיותה של ירושלים בחיי העם בישראל.

מערכת ריבונות
15-05-2022

תכונה בתנועת הריבונות לקראת הוועידה הרביעית של נוער הריבונות הצפויה להתקיים במתחם ישיבת בית אורות שבהר הזיתים בירושלים ביום חמישי י' סיוון (9.6).

בתנועה צפויים להשתתף מאות בני נוער מכל רחבי הארץ, בפניהם יישאו דברים אישי ציבור, פוליטיקאים ואנשי רוח. הקריאה הצפויה לעמוד במרכזה של הוועידה מופנית לממשלת ישראל בדרישה לעמוד איתן מול לחצים מבית ומחוץ המבקשים לפגוע בריבונות הישראלית בירושלים. 

תנועת הריבונות ונוער הריבונות יקראו גם בוועידה זו להרחבת גבולה המוניציפאלי של ירושלים והפיכתה למטרופולין. בתנועה מציגים את מיזם 'ירושלים רבתי' עליו עמלים אנשיה בשנים האחרונות ובו מתפרסת ירושלים אל מעבר לגבולה הנוכחי וכוללת בתוכה את מעלה אדומים, גבעת זאב וחלק מיישובי בנימין, גוש עציון ומבשרת ציון.

במיזם זה מבקשת תנועת הריבונות לתת מענה למצוקה הדמוגרפית המאיימת על עתידה היהודי של בירת ישראל, ועם זאת לקבע את ירושלים כמטרופולין מרכזי בליבה של ישראל ובו מוקד הממשל, הכלכלה, הרוח והתעשייה הישראליים.

בתנועה רואים חשיבות מיוחדת בקיומה של הועידה דווקא באתר הצופה אל פני העיר כולה כביטוי לקשר החי בין הדור הצעיר, החוליה הבאה בשרשרת יישום החזון הציוני, לבין ירושלים על כל חלקיה. "נוער הריבונות הוכיח ומוכיח את ההבנה העמוקה המוטמעת בו באשר לתפקידו ההיסטורי לעת הזו. נוער הריבונות נחלץ לעמוד בראש המחנה כדי לסמן את היעדים אליהם צריכה הציונות המעשית להוביל אותנו, כלומר ריבונות ומשילות ישראל על הארץ כולה והרמת קרנה של ירושלים כבירה מובילה בין בירות העולם", אומרות יהודית קצובר ונדיה מטר, העומדות בראש תנועת הריבונות.

לדבריהן, התגייסות בני הנוער להובלת הוועידה מרשימה ומרוממת. "נוער הריבונות מצליח שוב ושוב לרגש ולהפיח רוח רעננה בחזון הציוני הקורא לריבונות ועצמאות ישראל. אין בנו ספק שבין חברי נוער הריבונות מצוי דור המנהיגות הבא של ישראל והדברים באים לידי ביטוי בעוצמה בוועידות, בכנסים ובפעילויות השוטפות של חברי התנועה בסניפים הפזורים ברחבי הארץ".

קצובר ומטר מקפידות להודות לתומכים הרבים שהתגייסו לתרום ממרצם ומכספים על מנת לקיים את הוועידה. "אנו בעיצומו של המהפך התודעתי שעובר על עם ישראל ועל מדינת ישראל. שיח הנסיגות נסוג ושיח הריבונות מתעצם בשורות העם. לתפנית הזו אחראים הרבים שמעודדים, פועלים ותורמים לקיומם של אירועים כדוגמת וועידת נוער הריבונות. תודתנו ותודת ההיסטוריה נתונה לכל אחד ואחת מהם".

 

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
הצלחה מרשימה לוועידת 'ניצחון = ריבונות'
מערכת ריבונות
05-07-2024
תחת הכותרת 'ניצחון = ריבונות' התקיימה בגוש עציון ועידת נוער הריבונות ה-6. דור המנהיגות הבא עסק במשמעות הניצחון, ריבונות ורוח העם.
ריבונות - כתב עת מדיני
הזורעים בדמעה ברינה יקצורו. גם באדוריים
מערכת ריבונות
30-06-2024
בתנועת הריבונות מברכים את מאות הפעילים שלאורך תקופה ארוכה הקדישו מזמנם לקביעת עובדות בשטח אדוריים שבגוש עציון, ובימים אלה מתבשרים על הסדרת המקום לישוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
ניצחון = ריבונות
מערכת ריבונות
27-06-2024
נערכים לכנס הקיץ של נוער ריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
ריבונות. מהצהרות למעשים ולחקיקה
יהודית קצובר ונדיה מטר
27-06-2024
במהלכי החלת הריבונות, באופן מעשי ובאופן חוקתי, יש לא רק צדק היסטורי והגשמת חזון, אלא גם מענה נכון ויעיל לטרור.
ריבונות - כתב עת מדיני
​תנועת הריבונות לסמוטריץ': מחזקים את ידיך בדרך העולה לריבונות
מערכת ריבונות
24-06-2024
תנועת הריבונות מקבלת בברכה את דבריו של השר בצלאל סמוטריץ בדבר קידום החלת ריבונות ישראל על יהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
ראשי תנועת הריבונות מול השאלות הקשות
מערכת ריבונות
12-06-2024
צפו בראיון שהעניקו יהודית קצובר ונדיה מטר לערוץ TOV. דינה דיין לא מוותרת על השאלות הקשות של חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מכינות וקבוצות מכל הארץ מדברות ריבונות
מערכת ריבונות
04-06-2024
חזון הריבונות מעורר עניין בקרב קבוצות מכל רחבי הארץ ומכל גוון ותפיסת עולם. קבלו הצצה לכמה מהמפגשים האחרונים.
ריבונות - כתב עת מדיני
מהמחתרת לריבונות ישראל. סיור ליום ירושלים
מערכת ריבונות
04-06-2024
פעילים מתנועת הריבונות קיימו סיור מיוחד ליום ירושלים, פגשו ושמעו את סיפורו של עזרא יכין, סיפורה של המחתרת וסיפור ההיאחזות היהודית בצפון הבירה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות: דברי גלנט – ביטוי להפיכה צבאית
מערכת ריבונות
16-05-2024
תנועת הריבונות רואה את דבריו של שר הביטחון המקבל את עמדת ראשי הצבא בניגוד לעמדת ראש הממשלה כביטוי להפיכה צבאית המקדמת רעיונות ברוח אוסלו.
ריבונות - כתב עת מדיני
לקראת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל
מערכת ריבונות
13-05-2024
בפניכם מכתבה של תנועת הריבונות לפעיליה ותומכיה בפרוס יום העצמאות ה-76 לתקומתה ולהקמתה של מדינת ישראל.