לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 50

זיו קורן. לע"מ

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 50 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים שלום וברכה
 
הבחירות מאחורינו. עם ישראל אמר את דברו בקלפי וממנו עולה, כפי שידענו זה מכבר, כי הרוב המוחלט בעם ישראל חפץ בנאמנות לארץ ישראל וערכיה, ומתוך כך עולה ומתחזקת הקריאה אותה נשאנו יחד אתכם בשבועות האחרונים למנהיגי ישראל לנטוש משקעי עבר, לאפסן מאבקים אישיים ולראות את טובתה של מדינת ישראל לנגד עיניהם.
 
התקשורת, הכמהה להעברת הגה השלטון לידי השמאל, תפעיל את כל מנופי הלחץ שברשותה על מנת לסכל את האפשרות להקמת ממשלת ימין. מנהיגי מפלגות הימין יעמדו מול מניפולציות ציבוריות, תקשורתיות ופוליטיות שכל מגמתן לחדד את אותם משקעים ויריבויות מהעבר ובלבד שלא תוקם ממשלת ימין שבה העם חפץ.
 
לנו כציבור נאמני ארץ ישראל החפצים בשלמותה, בריבונות ובחיזוק ההתיישבות, למצוא כל דרך לחזק את רוחם של מנהיגי מפלגות הימין בעמידתם מול הלחצים הצפויים להם בימים ובשבועות הבאים. מאיתנו תנשוב אליהם רוח אחרת, רוח הקוראת להם להתלכד ולהתאחד לממשלה לאומית יציבה ורחבה, רוח מחזקת, בונה ומיישבת. אם הרחוב והתקשורת יופקרו ללחצי השמאל, יתקשו המנהיגים למצוא את הנתיב לקואליציה משותפת, בה יוכלו להביע את עמדתם, לתבוע את תביעותיהם, לדרוש שינויים, להתווכח ולעמוד על שלהם, אך לעשות זאת יחד.
 
תנועתנו תהיה שם כדי לחזק את רוחם של המנהיגים ברגעים הללו. נזכיר להם את תפקידם כשליחי ציבור להביא את דברו של העם החפץ בארץ ישראל אל שדה ההכרעות הפוליטי והמדיני. נחזק אותם ואת רוחם למען העם והארץ, למען זהותה היהודית של מדינת ישראל.
 
 
מנהיגי העתיד למען מנהיגי ההווה
 
יום הבחירות עבר על רבים מאיתנו בהתפעלות והשתאות לנוכח התגייסותם של עשרות חברי תנועת נוער הריבונות להקמת והפעלת מטה יום הבחירות.
 
משמורת 'עוז וגאו"ן' הפעילו בני הנוער חמ"ל פעלתני, נחוש ונמרץ שקרא למצביעי הימין לצאת מהבתים ולהצביע, לזנוח את האדישות ולהשפיע. 'רוצים ריבונות יוצאים להשפיע', הייתה הקריאה שעלתה מהשמורה.
 
אל המטה המיוחד הגיעו בזה אחר זה נציגי מפלגות הימין, פגשו בבני הנוער וחיזקו אותם. גם הם, כמונו, הביעו התפעלות מדור המנהיגות הבא המודע היטב למשימתו בשרשרת החזון הציוני, משימת הריבונות. אשרי הדור שאלו צעיריו, אשרי הדור הבא שאלו יהיו מנהיגיו.
 
לחצו כאן וקיראו בהרחבה על מטה יום הבחירות.
 
 
תמו הקמפיינים, הגיע זמן המהות
 
נצטרף כאן לקריאתם של אנשי פורום ההתיישבות הצעירה ליישם את הרוב שהושג בתוצאות הבחירות למען הסדרת ההתיישבות.
 
בפורום מציינים את התחייבותם של מנהיגי המפלגות להסדיר את ההתיישבות הצעירה מיד עם כינון הממשלה הבאה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, השר אריה דרעי, יו"ר 'ימינה' ח"כ נפתלי בנט, יו"ר 'הציונות הדתית', ח"כ בצלאל סמוטריץ', ויו"ר 'תקווה חדשה' גדעון סער התחייבו לכך. כעת כולנו מלוכדים בקריאה ובדרישה ליישם את ההתחייבות ולהציב את הסדרת ההתיישבות הצעירה כדרישת בסיס לקווי הממשלה הבאה.
 
""גוש ביבי" או "גוש רק לא ביבי" לא רלוונטיים לציבור הישראלי. יש גוש ימין גדול והוא צריך לפעול. הקמפיינים נגמרו ועכשיו צריך לעסוק במהות ולא בספינים, צריך לעסוק בחיים עצמם של ילדי ההתיישבות הצעירה ולדאוג ששגרת יומם תהיה כשל כלל ילדי ישראל ולא כאזרחים סוג ב'", אומרים בפורום ההתיישבות הצעירה, ואנו נחזק את ידיהם ואת רוחם של המתיישבים בדרישתם הצודקת המוסרית והציונית.
 
 
מה שקורה מתחת לאפה של ישראל בהיעדר ריבונות
 
עדות נוספת לגודל חשיבות קידום הריבונות קיבלנו בתחקיר המיוחד של תנועת 'עד כאן' ששודר בחדשות 13 וחשף כיצד במימון אירופי מנצלת הרש"פ את היעדר הריבונות ומתחילה בהקמתה בפועל של מדינה פלשתינית מתחת לאפה של מדינת ישראל.
 
לחצו כאן וצפו בתחקיר
 
בלימת המגמות המסוכנות הללו יכולה להתבצע אך ורק בהקמת ממשלת ימין חזקה ויציבה, ולשם כך נמשיך ונחזור על קריאתנו למנהיגי מחנה הימין לזנוח יריבויות אישיות מהעבר ולמצוא את הדרך להקמתה של ממשלה שחשיבותה קריטית ביותר לעתיד עם ישראל ומדינת ישראל.
 
 
אל הצעד הבא במסע הגדול
 
נחתום בברכת חברים איתנה לקראת חג החירות, חג הולדתו של העם היהודי. מאז פסח מצרים ועד הפסח הנוכחי עבר עם ישראל תמורות אדירות, צלח רדיפות וקשיים והתלכד מחדש בארץ ישראל להגשמת חזונו-חלומו. עם ישראל הגשים בארצו את חזון הנביאים והפיח רוח אופטימית של תקווה ואמונה בעולם כולו. עם הנצח לא פחד מדרך ארוכה, גם אם הייתה הדרך קשה ורבת מהמורות, וכעת, משהגענו לארצנו והחזון מתגשם והולך, עם הנצח אינו חושש מהגשמת והשלמת ייעודו – החלת ריבונותו על ארץ חייו, ערש הולדתו. בכוחנו, מחובתנו וזכותנו לעשות זאת!
 
חג פסח כשר ושמח
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר
 

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

25-03-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 52
מערכת ריבונות
15-04-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 52 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
'בואו'
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-04-2021
הדרך לאיחוד המחנה לא תבוא מתוך גידופים, הפגנות והכפשות, אלא מתוך כבוד הדדי ואידיאולוגיה מאחדת. קריאתנו למנהיגי המחנה היא: בואו!
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 51
מערכת ריבונות
09-04-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 51 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות מקימים מדינה פלשתינית מתחת לאפה של ישראל
מערכת ריבונות
25-03-2021
צפו בתחקיר המיוחד החושף כיצד הרש"פ מקימה מדינה פלשתינית מתחת לאפה של מדינת ישראל המתמהמהת ואינה מחילה ריבונות ביהודה ושומרון.
ריבונות - כתב עת מדיני
מטה הבחירות של נוער הריבונות: רוצים ריבונות, יוצאים להצביע!
מערכת ריבונות
24-03-2021
צפו בתמונות ממטה יום הבחירות אותו הובילו עשרות חברי נוער הריבונות משמורת עוז וגאו"ן בקריאה לצאת ולהצביע למען ארץ ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
מחנה שמונים המנדטים
יהודית קצובר ונדיה מטר
21-03-2021
הריבונות נכנסה לשיח הציבורי והמדיני, אבל טרם החלה בשטח. מול הלחצים הצפויים מכיוון הממשל החדש בארה"ב נדרשת ממשלת ימין יציבה ומגובשצ.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 49
מערכת ריבונות
18-03-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 49 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אלף בני נוער: הבטחתם, תקיימו - ריבונות בממשלה הבאה!
מערכת ריבונות
18-03-2021
אלף בני נוער, חברי תנועת נוער הריבונות, להנהגת הימין: הבטחתם, תקיימו - ריבונות בממשלה הבאה!
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! הרוב של הימין מתעתע
יהודית קצובר ונדיה מטר
17-03-2021
מאבקים והחרמות בתוך מחנה הימין מוחקים את היתרון האדיר שיש למחנה הימין בציבור. רק התגייסות להצבעה ימנית המונית תביא לממשלת ימין.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 48
מערכת ריבונות
12-03-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 48 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים: