לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מלחמת הטוב והרע – מלחמת העולם השלישית - בעיצומה

גרשון אלינסון

יו"ר 'הצילו את המערב' פורס את תפיסתו הרחבה על מאבקי הכוחות בין הטוב ובין הרע בעולם ומסביר בסמינריון נוער הריבונות את מקומו של עם ישראל במאבקים אלה.

קן אברמוביץ', יו"ר 'הצילו את המערב', הרצה בפני עשרות משתתפי סמינריון הקיץ של נוער הריבונות על מאבקי הכוחות בין הטוב והרע בעולם ומקומו של עם ישראל במאזן הכוחות הללו.
 
הטוב, המפיץ טוב לעולם, אומר אברמוביץ', מגיע מתוקף אמונת עם ישראל בתורה ובמצוות, בחוקי המדינה ובערכים שהוגדרו עם הכרזת העצמאות האמריקאית שיעדיה של המדינה להגן על החיים והחופש לצד מתן האפשרות להשגת שמחה.
 
לצד הטובים, אותם צובע אברמוביץ' בצבע הצהוב הזוהר והמקרין אור לסובבים אותו, ישנם אותם שמוגדרים בפיו כלבנים, אותם שאינם רעים אך גם אין בידיהם את המידע והידע שיעביר אותם מקבוצת הלבנים לקבוצת הצהובים. דוגמא לכך הוא מוצא ביחס ליהודה ושומרון. "ריבונות ביהודה ושומרון הם שמחה חופש וחיים לכל האנשים", אומר אברמוביץ' ומציין כי בעוד הטובים, הצהובים, חותרים להרעיף טוב על כלל האוכלוסייה, הלבנים מאמינים בחשיבות הטוב, אך רק לחלק מהאוכלוסייה, לאותם המתגוררים בתוך הקו הירוק, להם עצמם. מי שמעבר לקו אינו מעסיק אותם ולכן בעיניהם הוא אינו ראוי לזכויות הטוב, לחיי החופש והשאיפה לשמחה.
 
הלבנים הללו לא סוברים שזכויות אלה הגיעו לאנשי גוש קטיף ותמכו בעקירתם מביתם, ועוד קודם לכן התייחסו כך לתושבי ימית ויישובי סיני. "הם לא רעים, אין להם מידע ואנחנו צריכים ליידע אותם במידע שיהפוך אותם מהאנשים הלבנים לאנשי השמש שמשפיעים".
 
מול העם היהודי, מנתח אברמוביץ, מתקיימת מלחמה שלא החלה בקום המדינה ואף לא בראשית הציונות, גם לא מתקופת צאת מוחמד למסעות הכיבוש שלו ואף לא מיציאת מצרים, אלא מאז ימי העברי הראשון, אברהם אבינו. אל מול הטוב שהוא החל מפיץ בעולם החלה מתקפת הרוע, מלחמת העולם הראשונה, כהגדרתו של אברמוביץ' המתאר את עולם הרע בתרבות העולמית.
 
את עולם זה הוא מחלק לשלושה גושים מרכזיים ולכל גוש צבע משלו. את מכלול עולם הרוע הוא מכנה עגל הזהב שהתגובה לו צריכה להיות מחיקתו ומחיקת הסוגדים לו, כפי שעשה זאת המנהיג הגדול מכולם, משה רבנו. "זו היסטוריה עתיקה, אבל עגל הזהב עדיין חי וקיים איתנו. זה סיפור מהעבר הרחוק אבל זה גם סיפור חדש", אומר אברמוביץ' הרואה בעגל הזהב של דורנו משנה צורה וצבע ומתגלה בזירות שונות ובאופנים שונים כאשר עיקרו הוא החתירה לדחיית התורה, ערכיה ומצוותיה ומחיקת הזכות לחיי חופש ושמחה.
 
"כיום יש שלושה עגלי זהב, ירוקים כחולים ואדומים", שלוש הקבוצות הללו מאמינות בזכויות שמגיעות אך ורק לעשרה אחוזים מהעולם, אלו אנשיהם שלהם, אך לא לשאר תשעים האחוזים.
 
הקבוצה המכונה 'האדומים' בפיו של אברמוביץ' הם מאמינה ממשלת העם הרחבה הדוגלים בסוציאליזם, קומוניזם וכו', רוסיה וסין הן ממשלות כאלה השולטות בכל. טביעות אצבעותיהן של סין שבמזרח ורוסיה שבצפון מגיעות אל מחוזות רחוקים הרבה יותר ברחבי העולם וזאת על ידי הממד האינטלקטואלי והפילוסופי. "מלחמת העולם השלישית נמצאת כאן בבתי הספר, באוניברסיטאות, בעיתונים, באינטרנט. בכל יום אתם לוחמים במלחמה הזו נגד הנרטיב השקרי של האנשים האדומים".
 
קבוצת הירוקים הם האיסלאמיסטים ואברמוביץ' עורך הבדלה מובהקת בין האיסלאם לאידיאולוגיות של האיסלאם. "אפשר להאמין באיסלאם, אבל האיסלאמיזם הוא תנועה פוליטית. הם מנסים להשתלט על העולם ולהפוך את כולם למוסלמים. זו לא תנועה דתית אלא פוליטית ועליה אנחנו מדברים. מדובר בעשרים אחוז מהמוסלמים, הכוללים את טורקיה, איראן, קטר, חיזבאללה, דאע"ש, חמאס ותנועות דומות שרוצות להשתלט על העולם ולהפוך את העולם למוסלמים".
 
הכחולים הם הגלובליסטים ובראשם האו"ם המאמין בממשלה עולמית שבכוחה להנהיג את כולם. "זה נרטיב שקרי. חלק מהקבוצה כולה הם המדיה החברתית שנוטלים חירויות מאנשים, מגבילים את חופש הדיבור, מפרים את החוקה האמריקאית. הפורום הכלכלי בדאבוס הוא חלק מהכחולים", אמר אברמוביץ' למשתתפי הסמינריון.
 
בדבריו קרא לנערים והנערות להכיר את מלחמת המושגים והרעיונות ולוודא שגם במלחמה האישית וגם בזו הציבורית הם נותרים נאמנים לחוקי הבסיס המשמרים אותם בצד הטוב שבעולם, קרי חוקי התורה וערכי החיים השמחה והחירות, "אלו עקרונות טובים שצריכים להילחם עליהם. כשמישהו מציג בפניכם רעיון או דעה לא הגיוניים תבחנו את הרעיון כחול אדום או ירוק. אנחנו חייבים לנצח במלחמת הרעיונות. זו מלחמת תודעה ומודעות. לוודא שאם אתם טובים היום תמשיכו להיות טובים גם בעתיד".
 
דוגמא לרעיון שכזה העשוי לבלבל אם לא בוחנים את האינטרס שמאחוריו היא תפיסת שתי המדינות לשני עמים שאינה טובה לא ליהודים ולא לערבים, ועם זאת היא מתוארת כמתכון לשלום ומשווקת בתקשורת ובספרים, אבל אינה אלא קידום האג'נדה של הירוקים.
 
גם רעיונותיהם של הכחולים על כפר גלובאלי אחד קטן משווקים היטב לעולם ואנשים קשובים להם כאילו יש בהם הבטחה לעולם טוב יותר, אך הופכים מדינות לסוג של עבדים לפורומים הבינלאומיים. "אסור לקבל את הנרטיב השקרי הזה".
 
אברמוביץ' קורא לקדם את פירוקו של האו"ם הרצוף אינטרסים ומגמות אנטי ישראליות. פירוקו כפירוק עגל הזהב הוא המענה הנחוץ לו ולשם כך, כאמור, דרושה מנהיגות שתדע לעבור ממגננה למתקפה וכמו במשחק כדורגל לחלק את הזמן בין הגנה להתקפה ולא להתמקד אך ורק במגננה.

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

01-08-2022

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות - סיכום סמינריון נוער ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
05-08-2022
אנו שמחות להגיש לכם סיכום כתוב של כל ההרצאות המרתקות וקישורים לסרטוני היוטיוב של ההרצאות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות
מערכת ריבונות
05-08-2022
בפניכם סיכום סמינריון הקיץ של נוער הריבונות כפי שהופיע בעיתון בשבע
ריבונות - כתב עת מדיני
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות בתמונות
מערכת ריבונות
01-08-2022
צפו בעשרות בני הנוער, חברי תנועת נוער הריבונות, שהשתתפו בסמינריון הקיץ שהתמקד בניהול המאבק התודעתי בזירות התקשורת.
ריבונות - כתב עת מדיני
פוסט קטן יכול להניע מהפכה גדולה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'ישראל שלי' מספרת על מאבקי התודעה בתקשורת וברשתות החברתיות. מהירות תגובה לאירוע יכולה להכריע כיצד ייצרב בתודעה ואם יזכה לתגובה או לאדישות מסוכנת.
ריבונות - כתב עת מדיני
מול מפלצת תלת ראשית במימון אירופי
מערכת ריבונות
01-08-2022
הכירו את המנגנון המשומן בו מפעיל האיחוד האירופי ארגוני שמאל למחיקת זהותה היהודית של ישראל, להרס ההתיישבות ולחיזוק הרש"פ.
ריבונות - כתב עת מדיני
'שינוי מדיניות מתחיל בהעמקת ההיכרות עם המוסר והצדק שבעמדתנו'
מערכת ריבונות
01-08-2022
מנכ"ל קרן 'תקווה': ללא וודאות בצדקת ומוסריות היותנו כאן נתקשה לאכוף משילות וריבונות. לשם כך יש ללמוד, לחקור, לקרוא ולכתוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
תא"ל במיל' כנפו: נתניהו רצה ריבונות על כל השטח
מערכת ריבונות
31-07-2022
בכיר תנועת 'הביטחוניסטים': 'הפיכת תושבי יו"ש לאזרחים סוג ב' ללא ריבונות היא פשע. נתניהו רצה להחיל ריבונות על השטח כולו'. הוויכוח על תכנית טראמפ לא שכך.
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער – מנוף חשוב במהפכת מיתוג הריבונות
מערכת ריבונות
31-07-2022
יו"ר 'בצלמו': מיתוג רעיון כנורמטיבי הוא עבודה עקשנית ומתמשכת, אך בכוחה לחולל מהפכה. שאיפת הריבונות אמורה להיות נחלת ימין ושמאל כאחד.
ריבונות - כתב עת מדיני
צעד קריטי לעתיד ירושלים – שכונת עטרות
מערכת ריבונות
31-07-2022
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות נפתח בביקור במתחם המיועד להקמת שכונה חדשה בעטרות שבצפון ירושלים, בהיכרות עם עברו היהודי של המקום ועם התכניות לעתיד.
ריבונות - כתב עת מדיני
שולי מועלם: "שאלת הריבונות על ארץ ישראל היא עוגן יסוד בתפיסת העולם של כולנו"
מערכת ריבונות
27-07-2022
לאחר שהבטיחו חברי תנועת נוער הריבונות כי הם יביעו תמיכה בכל מועמד שיתחייב לקדם את חזון הריבונות בכנסת, הגיעה משלחת של חברי התנועה לחכ"ל שולי מועלם והעניקו לה את אות תנועת הריבונות