תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024

לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו

מערכת ריבונות
26-12-2023

בימי מלחמה אלו מגיע לשיאו הלחץ של ארצות הברית להקמת מדינה פלשתינית. החשיבה מאחורי המהלך הוא: ניתן ואף נעזור לישראל לחסל את החמאס, ואז נאלץ את ישראל להעביר את עזה לרשות פלשתינית מחודשת שתתאחד עם ערביי יהודה ושומרון וכך תוקם מדינה פלשתינית. תוכנית שארה"ב מובילה בעקביות וכעת לקראת הבחירות בנובמבר ביתר שאת.

הלחץ של ארה"ב מובנה על:
הכרת התודה שישראל חייבת לה על עמידתה לימין ישראל וההצטיידות של כוחות צה"ל בימי המלחמה
על טעות בהבנת האזור (ראו פקיסטן, עירק, מצרים):כאשר ממשל ארצות הברית מדבר על "שתי מדינות" היא מתכוונת לסוף הסכסוך. כאשר הערבים מדברים על שתי מדינות- זהו רק השלב הראשון עד לחיסולה וכיבושה של כל מדינת ישראל
 
עבור ישראל התוכנית האמריקאית היא כמובן אסון ועל כן, בימים אלה של מלחמה, אנחנו נוכחים שוב בחשיבותה של הדרישה הבלתי פוסקת ממנהיגי ישראל למנוע את הקמתה של מדינה פלשתינית ולהחלת ריבונותה של מדינת ישראל על ארץ ישראל כולה.

מדינת ישראל ספגה ביום ה-7 לאוקטובר מכה קשה שהולדתה בחטאים בלתי נסלחים. חטאי אוסלו וההתנתקות, נטישתה של חבלי ארץ לחסדי גדודי מחבלים חמושים, חטא  שאיפשר את צמיחתה ופריחתה של מפלצת החמאס-דאעש בעזה והרשות הפלשתינית המתחזה ליותר מתונה אך גם היא כמו חמאס מטרתה חיסולה של ישראל.

על אף המחיר הבלתי נתפס שישראל שילמה ומשלמת על חטאים אלה, שב ונשמע הקול הפוליטי הקורא ליישום הרעיון המסוכן של חלוקת הארץ והקמת מדינה פלשתינית בליבה. הקולות הללו מגובים בתקציבי עתק מארצות אירופה וגורמים אמריקאיים רבי השפעה.

הקולות הללו נשמעים וזוכים להדהוד ציבורי ופוליטי על אף שהם עלולים חלילה לקרב את סכנת ה-7 באוקטובר לכל מרכזי האוכלוסייה בישראל הצמודים מרחק קילומטרים בודדים מגבולות יהודה ושומרון. חזרתם של מקדמי הרעיון המסוכן למרכז הבימה נובע משני טעמים: עבודת הסברה בלתי פוסקת ומאומצת שביצעו ומבצעים ארגוני השמאל הקיצוני, ומשום שמנגד לא נשמעה בקול רם ומשמעותי הדרישה להחלת ריבונות ישראל על אזורים אלה.

על מדינת ישראל לתת מענה מדיני כולל לאתגר הביטחוני, המדיני והכלכלי של מדינת ישראל. המאבק על עתידה של ישראל חייב לעבור דרך בניית וביצור גבולותיה של המדינה דרך שמירה על אדמתה, שמירה על העומק האסטרטגי והחלת ויישום בפועל של ריבונותה.

מדינת ישראל חייבת לבנות תשתית הגנה- לשלוט בעזה, לשלוט ביהודה ושומרון, לשלוט בנגב, לשלוט בגליל ע"י המשך מפעל ההתיישבות, להפסיק את עידוד פיתוח רצועת החוף בין חדרה לגדרה, עם מתניים צרים ובסוף המאבק הוא על הקרקע. אם נשלוט על הקרקע כריבונים, המדינה תוכל להתקיים
 
משום כך בכוונתנו להעצים בשנה הקרובה את ההתנגדות להקמת מדינה פלשתינית בלב מולדתנו ע"י שורה ארוכה של מיזמים ופעולות שתכליתן הטמעת הסכנה של מדינה פלשתינית שחובקת את מדינת ישראל ממזרח ומדרום והטמעת חשיבות החלת הריבונות בציבור הרחב ובקרב מקבלי ההחלטות, המדינאים והפוליטיקאים, כחלק משמעותי וקריטי במאבק הקיומי של מדינת ישראל.
 
כדי למנוע האסון של מדינה פלשתינית בכוונתנו:

לקיים כנס משפטי-ביטחוני-מדיני ובו ישתתפו אנשי מקצוע מובילים, מדינאים, היסטוריונים ואנשי התיישבות. תאריך: ר"ח שבט פרטים בפלייר המצורף
להכין חוברת מקצועית שתציג תכנית מעשית המתייחסת לעתידה של רצועת עזה,
להפיק גיליון נוסף של העיתון 'ריבונות' המופץ במאות אלפי עותקים בעברית ובאנגלית ומהווה כוח הסברתי משפיע מוביל,
להפיץ חומרי הסברה ברחבי הארץ,
להפיק סרטונים אודות הסכנה הממשית בהקמת מדינה פלשתינית
לקיים סמינריוני נוער לעשרות חברי תנועת נוער הריבונות המפיצים את בשורת הריבונות ברחבי הארץ,
 לפעול באופן מאורגן וסדור מול מקבלי ההחלטות בכנסת ובממשלה ע"י העסקת משרד יח"צ ולובינג
 לפעול להקמתו של מכון מנהיגות ברוח ארץ ישראל והריבונות עליה
עריכת סקרים
שימוש בכל אמצעי המדיה 

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית
מערכת ריבונות
25-01-2024
מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.
ריבונות - כתב עת מדיני
נוער הריבונות בסמינריון 'זורעים ריבונות בעזה'
מערכת ריבונות
15-12-2023
עשרות בני נוער מכל רחבי הארץ התכנסו במוזיאון גוש קטיף לסמינריון נוער הריבונות התשפ"ד בו השתתפו בהשתתפות אנשי ציבור ומארזי שי ערכיים ומיוחדים נשלחו ממנו לחיילינו הלוחמים ברצועת עזה.