​עיתון הארץ מסרב לפרסם מודעה של תנועת הריבונות נגד מדינה פלשתינית

מודעה של תנועת ריבונות עם נתונים מסקר שערכו לפיו 74% מאזרחי ישראל מתנגדים להקמת מדינה פלשתינית - נפסלה לפרסום בעיתון הארץ. ריבונות: "עיתון הארץ מנסה להסתיר בכוח מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל"

מערכת ריבונות
25-01-2024

עיתון הארץ שוב אוסר על פרסום מודעות של תנועות מהימין. תנועת הריבונות פנו בימים האחרונים לעיתון בבקשה לפרסם מודעה ובה נתונים של סקר שפורסם עבורם וממנו עולה כי רוב אזרחי ישראל מתנגדים למדינה פלשתינית - ונתקלו בסירוב. לטענת נציג מחלקת הפרסום, על פי הנוהל של העיתון כל מודעה פוליטית עוברת ישירות לעורך ושם התקבלה ההנחיה שהנוסח של המודעה כפי שהוא אינה מאושרת לפרסום.  

במודעה שאותה ביקשו בתנועה לפרסם נכתב, כי 74% מהישראלים נגד הקמת מדינה פלשתינית. "העם מבין, אסור להסכים לרעיון הקמת מדינה פלשתינית בלב ארצנו. לחמאס ולרש"פ אותה מטרה: חיסול מדינת ישראל - חמאס בגלוי, רש"פ בשלבים", נכתב במודעה שנאסרה לפרסום על ידי עורך הארץ. 

כמו כן, על פי הסקר, שנערך על ידי מכון הסקרים דיירקט פולס עבור כנס 'לקחי עזה - קץ לרעיונות שתי המדינות' של תנועת הריבונות ומועצת יש"ע, 20% בלבד מאזרחי ישראל תומכים ברעיון שתי המדינות, וכן 6% מהמשיבים השיבו כי אין להם עמדה בנושא.

"עיתון הארץ מנסה להסתיר מקוראיו את ההתפקחות של אזרחי ישראל", אומרות ראשי תנועת הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר, בתגובה לסירוב של העיתון. לדבריהן: "אותו עיתון המתהדר בחופש ביטוי והנותן במה מידי יום ויום לרעיונות מסוכנים , מסרב בתוקף להראות שרוב גדול מאזרחי ישראל מתנגדים באופן נחרץ להקמת מדינה פלשתינית בלב ארצנו. בכך הוא חוטא לתפקידו התקשורתי" אומרות ראשי תנועת הריבונות.

תגובות
תגובות בפייסבוק
אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה
לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
אם לא נכניס יד לביוב העזתי נטבע בו
יהודית קצובר ונדיה מטר
14-02-2024
שליטה ישראלית ביטחונית ואזרחית ברצועת עזה היא הכרח להבטחת ביטחונה של ישראל ולהגשמת מטרות המלחמה ארוכות הטווח. ניתן לעשות זאת גם בשלבים.
ריבונות - כתב עת מדיני
זהירות! מדינה פלשתינית בדרך
יהודית קצובר ונדיה מטר
09-02-2024
כאילו דבר לא קרה ממשיכים הלחצים הבינלאומיים להקמתה של מדינה פלשתינית בלב ישראל, בניגוד לעמדת הרוב המוחלט של אזרחי ישראל. לממשלת ישראל צריכה להיות תשובה ברורה ומעשית.
ריבונות - כתב עת מדיני
שרת המודיעין וחברת הקבינט בקריאה לעידוד הגירה מעזה: " פתחו את הדלת!"
מערכת ריבונות
16-01-2024
חברת הקבינט הביטחוני גילה גמליאל מצטרפת לקריאה לעידוד הגירה מרצון. "במקום לנתב את הכסף כדי לבנות את עזה מחדש - הקהילה הבינלאומית יכולה לממן ישוב מחדש של תושבי עזה ולעזור להם לבנות חיים חדשים במדינות המארחות החדשות"*
ריבונות - כתב עת מדיני
תמיכה גורפת בעידוד הגירה ונגד מדינה פלשתינית - הסקר
מערכת ריבונות
12-01-2024
בפניכם תוצאות הסקר שהציגה תנועת הריבונות בכנס לקחי המלחמה בעזה. דברו של העם ברור וחד משמעי: לא למדינה פלשתינית, כן לעידוד הגירה מרצועת עזה.
ריבונות - כתב עת מדיני
רוב דרמטי קורא לעידוד הגירת ערביי עזה
מערכת ריבונות
12-01-2024
מאות השתתפו בכנס לקחי המלחמה בעזה 'קץ לרעיון שתי המדינות' ועשרות אלפים נוספים צפו בו בשידור חי. מדינאים, פוליטיקאים, אנשי רוח ומעשה הציגו תובנות ולקחים סביר חזון הריבונות ועידוד הגירת ערביי הרצועה.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלילת הדם על "אלימות המתנחלים" – השקרים, התעמולה, המניפולציות, הנתונים המנופחים
מערכת ריבונות
31-12-2023
וגם, ההיטפלות ל"אירועי חיכוך", כשפלסטינים מוציאים להורג יהודים # האופן המכוער שבו מודבקת למתיישבים אחריות לאירועים שהם קורבנותיהם # ולמה צה"ל מסרב לפרסם את פירוט האירועים ולא מאפשר לנו לשפוט בעצמנו.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות מציגה: תכנית עבודה - ינואר 2023-2024
מערכת ריבונות
26-12-2023
לא לשתי מדינות! רק שליטה וריבונות ישראל על ארץ ישראל כי זה שלנו! אסון המדינה הפלשתינית עומדת לפתחנו
ריבונות - כתב עת מדיני
​תפיסת ביטחון חדשה לישראל
מערכת ריבונות
26-12-2023
ישראל כולה התעוררה למציאות אחרת בשבת ההיא. קונצנזוס רחב מאוד סבור שחייבת להיות תשובת משקל משמעותית שמשדרת ניצחון. בפניכם מאמרו של קובי אלירז.
ריבונות - כתב עת מדיני
​פרופ' אלדד: לחיבוק האמריקאי תג מחיר יקר ומסוכן מאוד
מערכת ריבונות
18-12-2023
פרופ' אריה אלדד: נרדמנו בשמירה כי האמנו ששוחד לחמאס ישכיח ממנו את הרצון להרוג אותנו. שליטה צבאית ישראל בעזה היא הכרח.
ריבונות - כתב עת מדיני
נוער הריבונות בסמינריון 'זורעים ריבונות בעזה'
מערכת ריבונות
15-12-2023
עשרות בני נוער מכל רחבי הארץ התכנסו במוזיאון גוש קטיף לסמינריון נוער הריבונות התשפ"ד בו השתתפו בהשתתפות אנשי ציבור ומארזי שי ערכיים ומיוחדים נשלחו ממנו לחיילינו הלוחמים ברצועת עזה.