לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 44

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 44 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

חברים יקרים
שלום וברכה
 
ככל שהימים נוקפים ואנו מתקרבים אל יום הבחירות נראה שהמסר אותו אנו בתנועת הריבונות נושאים בשבועות האחרונים הולך ומתחדד, ואתו מתבררת נחיצותו. יותר ויותר פוליטיקאים ממחנה הימין נדרשים להשיב אם יביאו במו ידיהם להקמתה של ממשלת ימין-שמאל שלא תוכל לעמוד בלחצי הממשל האמריקאי והאיחוד האירופי. מנהיגי מחנה הימין שבים בזה אחר זה אל ההבנה שהמאבק הכלכלי, הבריאותי והחברתי אינו יכול לבוא על חשבון או במקום דגלי ארץ ישראל, ציונות ריבונות והתיישבות.
 
עלינו לחזק מגמה זו, להמשיך ולתבוע תשובות ברורות ונחרצות. נמשיך לקרוא למנהיגי מחנה הימין להפנים את שליחותם הדמוקרטית ליישם את רצונו של הרוב המוחלט של העם בישראל, דהיינו ממשלת ימין איתנה ויציבה. כשמונים מנדטים מצביעים למפלגות המגדירות את עצמן כמפלגות ימין ומסירת הגה השלטון, או מחצית ממנו, לידי מפלגות שמאל ושמאל מרכז רק בשל חרמות בתוך המחנה תהיה עיוות חמור של רצון הבוחר.
 
 
גיליון חדש של ריבונות בדרך אליכם
 
ברוח זו יוצא לאור בימים אלה גיליון 14 של כתב העת 'ריבונות'. בגיליון תוכלו לקרוא ראיונות עם נציגי מפלגות הימין הנדרשים להשיב על שאלות אלה של נאמנות לארץ ישראל, להתיישבות ולחזון הריבונות.
 
המרואיינים מתמודדים גם עם הראייה המפוכחת והריאלית של סיכויי קידום הריבונות בעידן ביידן, ובין השאר תוכלו לקרוא ראיון עם העיתונאית הודיה כריש-חזוני המנתחת את מהלכיה המדיניים של ישראל מול ממשל טראמפ בניסיון לזהות את הנקודה בה הוחמצה ההזדמנות להחיל ריבונות, כמו גם העלאת עצם השאלה אם אכן מדובר היה בהחמצה. התשובה שהיא מביאה בשמם של גורמים בוושינגטון מפתיעה וחשובה ביותר.
 
ראיון חשוב נוסף הוא הראיון עם פרופ' טליה איינהורן, מבכירי המשפטנים בישראל, המתייחסת לשאלת מחויבותה של הממשלה הבאה להבטחה בל פה שעל פי השמועות ניתנה על ידי נתניהו להקפאת מהלכי החלת הריבונות.
 
קיראו את העיתון והעבירו אותו גם לאחרים. התובנות והמסקנות העולות ממנו חשובות ביותר לקראת הליכתו של מחנה הימין לקלפי.
 
 
מנהיגות נשית למען ריבונות
 
השבוע הובילה תנועתנו פאנל מנהיגות נשית מיוחד שעסק בראייה ארוכת הטווח של עתיד ישראל בהיבט הריבונות והרפורמות הנדרשות במערכת המשפט על מנת לשמר את אופיה הדמוקרטי של ישראל.
 
הפאנל התקיים במסגרת ועידת 'ישראל 2030' של העיתון 'בשבע' והועלו בו תובנות דרמטיות בסוגיות אלה של ריבונות וארץ ישראל לצד התייחסותה של פרופ' איינהורן להחלטת בית הדין בהאג לחקור את התנהלותה של ישראל ביהודה שומרון ועזה. לדבריה ללא הסכמי אוסלו לא היינו מגיעים להחלטה אנטי ישראלית שכזו.
 
צפו בפאנל:
 

 

העם מצביע ימין ועל המנהיגים ליישם זאת

קיראו את המאמר שפרסמנו בג'רוזלם פוסט בקריאה למנהיגי מפלגות הימין לפעול להקמתה של ממשלה ימנית רחבה וערכית שתבטא את רצונו של העם כפי שהוא מתבטא בכל הסקרים: 80 מנדטים מצביעים למפלגות מחנה הימין. רק עשרה מנדטים מצביעים למפלגות שמאל מובהקות.

לקריאת המאמר לחצו כאן


גונבים לנו את הארץ
 
ביום רביעי השתתפנו באירוע מיוחד תחת הכותרת 'די להפקרת שטחי מדינה!'. בעוד ישראל מתמהמהת מקידום החלת הריבונות, בפעל נגזלות מאיתנו אדמותיה של הארץ.
 


יחד עם עוד נציגים ממספר ארגונים התייצבנו בכניסה לנוקדים למפגן מחאה וקריאה לשמירה על אדמות הארץ מההשתלטות המגמתית המתוכננת והמתוזמרת של הרש"פ על אדמות הארץ.
 
בימים האחרונים גילו תושבי נוקדים כי בשטחים מסביב ליישוב, הקימו ערבים פולשים 4 מבנים – 3 מבני אבן גדולים וסככה, כל זה בסמוך להשתלטות שהתחילה בייבוש נחל אלקוף והפיכתו לכביש, כדי להרחיב באופן לא חוקי את הכפרים הערביים מסביב.
 
המבנים הוקמו בתוך הקו הכחול של היישוב (אדמות המוקצות ליישוב בשביל בנייה עתידית). כל זאת לבד מעבודות בלתי חוקיות המתבצעות מזה כשנה וחצי באזור המדובר והמרוחק רק כמה מאות מטרים מהישובים, עד כה כמעט ללא פעולת אכיפה מטעם המנהל האזרחי, חרף העברת הפניות והמידע שוב ושוב.
 
המתרחש בנוקדים הוא רק דוגמא מני אלפים של פעולות השתלטות על אדמות מדינה בשטחי C’ המאורגנת על ידי הרשות הפלשתינית במימון בינלאומי אדיר של מדינות וארגונים אנטי-ישראלים. בכל דקה שעוברת, עם ישראל מאבד אלפי דונמים של אדמות.
 
 
גונבים לנו את המורשת
 
תנועתנו מברכת את אישי הציבור המוחים על הרס מתחם מזבח יהושע בהר עיבל בידי הנהגת הרש"פ. קריאתכם, קריאתנו, נגד הוונדליזם ההיסטורי הממוסד של הרש"פ שכל תכליתו היא רמיסת ועקירת המורשת היהודית מיהודה ושומרון היא קריאה מוסרית, צודקת וראשונה במעלה.
 
ריבונות ישראלית ביהודה ושומרון תמנע את הפקרת ערש ההיסטוריה של העם היהודי לידי פורעים ובוזזים המבקשים לשכתב את ההיסטוריה ולהמציא עם ומורשת יש מאין.
 
קריאתנו אליכם, מנהיגי מחנה הימין, כשם שאתם מלוכדים בגינוי אזלת היד הישראלית מול שוד ההיסטוריה שלנו, דעו להתלכד ביום שאחרי הבחירות להקמת ממשלה איתנה בעלת עמדה לאומית נחושה וברורה שתמנע מעשים כאלה ותדע להעניש את מי שכבר ביצע אותם.
 
היכולת שתגלו לאחר הבחירות להקים יחד ממשלה לאומית רחבה תוכיח לנו, ציבור המצביעים, שמחאתכם לא הייתה חלק מקמפיין בחירות אלא דאגת אמת לעתידה ועברה של ארץ ישראל.
 
 
אור לגויים
 
נחתום בדברי תקווה ותפילה להצלחתם של צוותי המחקר בבית החולים איכילוב העמלים לפיתוח תרופה לנגיף הקורונה.
 
עד כה גוברים הדיווחים המעודדים על הצלחת הניסויים. האם מציון תצא תרופה ומישראל תבוא גאולה? כולנו מאמינים ומקווים שהתשובה לכך חיובית ותתברר לעין כל בהקדם. וכמו באינספור אירועים בעבר, בשורה גדולה תבוא לעולם כולו מעם ישראל.

 
את ההרצאה הזו אסור לכם לפספס
 
הצטרפו לעוד שיחה מרתקת וחשובה ביותר במסגרת הרצאות 'עוז וגאו"ן' והפעם עם ראש מועצת הר חברון, ידידנו יוחאי דמרי, על הסוגיה הכואבת והבוערת של ההשתלטות הערבית על קרקעות דרום הר חברון. 
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

11-02-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
האיחוד האירופי משקיע חצי מיליארד דולר בהשתלטות הפלסטינית על שטחי C
מערכת ריבונות
19-01-2022
בוועדת החוץ והביטחון הוצג דו"ח משרד המודיעין החושף את הצעדים בהם מתבצעת מדי יום ההשתלטות הפלסטינית על שטחי יו"ש תוך עצימת עיניים ישראלית מקוממת ומדאיגה.
ריבונות - כתב עת מדיני
משבר מנהיגות משילות וריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
06-01-2022
התגרה בכנסת, חוק החשמל, השתלחות יאיר גולן, החורבן בחומש, אבדן האמון בהנהגה. חשבון נפש של עם ומנהיגיו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 77
מערכת ריבונות
30-12-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 77 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
צפו במפגשי סיור הריבונות עם אנשי הנגב
מערכת ריבונות
30-12-2021
הסיור הראשון בסדרת 'ריבונות בדרך' התקיים בנגב. עשרות מעצבי דעת קהל פגשו את המציאות ואת האנשים. צפו בסרטוני סיכום מהמפגשים.
ריבונות - כתב עת מדיני
אבדן המשילות בנגב – מבט מהשטח
מערכת ריבונות
29-12-2021
תנועת הריבונות הוציאה סיור מיחד למעצבי דעת קהל לחשיפת המציאות הקשה ואבדן המשילות והריבונות בנגב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנצלים את סוף שנת המס לחיזוק ארץ ישראל!
מערכת ריבונות
21-12-2021
נצלו את ימיה האחרונים של שנת המס לתרומה להמשך הפעילות לחיזוק ארץ ישראל.
ריבונות - כתב עת מדיני
הקונסוליה – רק תחילת המאבק
יהודית קצובר ונדיה מטר
19-12-2021
ברכות לעם ישראל ומנהיגיו שבלמו את מיזם הקונסוליה האמריקאית לרש"פ, אך המאבק על בירת ישראל רחוק מקיצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
הריאיון המיוחד של הרב ולדמן ל'ריבונות'
מערכת ריבונות
19-12-2021
תנועת הריבונות אבלה על פטירתו של עמוד האש שלפני המחנה, הרב אליעזר ולדמן זצ"ל, ומתחייבת להמשיך ולמנף את מורשתו, מורשת ריבונות עם ישראל בארצו.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד של ישראל - נוער הריבונות
מערכת ריבונות
13-12-2021
לא בכל יום יש לנו הזדמנות להציץ אל העתיד. קחו מבט אל מנהיגי העתיד של מדינת ישראל - נוער הריבונות בסרטון קצר מסמינריון חנוכה תשפ"ב.
ריבונות - כתב עת מדיני
"הצהרת הכ"ט בנובמבר מנוגדת לחוק הבינלאומי"
מערכת ריבונות
09-12-2021
זאב ז'בוטינסקי, נכדו של מייסד התנועה הרוויזיוניסטית: הכרזת הכ"ט בנובמבר על חלוקת הארץ בין יהודים לערבים מנוגד לחוק הבינלאומי המעניק ריבונות בארץ ישראל רק לעם היהודי.