לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

מידעון ריבונות מס' 51

אבי אוחיון. לע"מ

בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 51 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:

שלום רב חברים יקרים
 
זה עתה ציין עם ישראל בהרכנת ראש ובחיבוק איתן לניצולים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ובשבוע הבא נציין את יום הזיכרון לחללי צה"ל ופעולות האיבה ואת חג עצמאותה של מדינת ישראל.
 
הניצחון על הנאצים ועוזריהם נחרת בתודעה ההיסטורית עם הכרעת המלחמה על ידי בעלות הברית, אך הניצחון על הנאצים נמשך, הולך ועולה בכל יום ויום בשגרת יומנו כאן בארץ ישראל.
 
הניצחון הוא כל שתילת עץ ובניית בית בארץ ישראל, כל לידה של תינוק עברי בארצו, כל שיח יומיומי ופשוט שלנו בשפה העברית, שפתו של העם שביקש הצורר הנאצי להשמיד, כל הנפת דגל כחול לבן, כל דיון בפרלמנט הישראלי בכל נושא, כל טיול וסיור במשעוליה של ארצינו, כל לימוד התורה שביקש הצורר להכחיד, כל כתיבה של עוד ספר בעברית, כל עולה חדש שיורד מהמטוס, כל שוטר עברי שאוכף את חוקי מדינת ישראל ברחובותינו וכל חייל ישראלי הניצב לבצע את משימתו וכל המצאה ישראלית שמביאה עוד אור לעולם. כל אלה ועוד אינספור צעדים יומיומיים של כולנו הם חלק מהפסיפס ההולך ומתרחב של ניצחון העם היהודי על הקמים עליו לכלותו.
 
צעד אדיר קדימה בניצחון זה הוא ריבונותה של מדינת היהודים על ארצו של העם היהודי שקם מאפר המלחמה הנוראה ההיא והופך מופת לעולם כולו. נמשיך ונפעל באמונה ובמסירות להחלת ריבונות ישראל על ארצנו כולה, לא רק כביטוי לניצחון העם היהודי, אלא בעיקר כחלק מחובתנו ההיסטורית להגשמת ייעודו של עם ישראל.
 
 
חזרנו אלייך
 
זכות גדולה היא לנו לברך בימים אלה את עמותת 'עטרת כהנים' על המשך מפעלה האדיר להשבת ריבונותו המעשית של עם ישראל לבירתו ירושלים.

    (כפר השילוח. משה מילנר לע"מ)
 
העמותה רכשה ארבעה מתחמי התיישבות בכפר השילוח ואליהם נכנסו 15 משפחות חלוציות הנושאות את דגלו של העם כולו ומזכירות לכולנו כי חזון שיבת ציון לא תם ולא הושלם. כפר השילוח הוא המקום ממנו גורשו יהודים בעקבות מאורעות שנות השלושים של המאה הקודמת. השלטון הבריטי הבטיח שמיד לאחר השלטת הסדר במקום הם יוכלו לשוב לבתיהם, אך הגירוש בוצע וההבטחה לשוב לא.
 
הבתים הנרכשים בכפר בשנים האחרונות ומאוכלסים במשפחות יהודיות משלבים מסר עמוק לצד צדק היסטורי שאין למעלה ממנו. עם ישראל שב לארצו ולבירתו ממנה גורש בחוזק יד. עלו והצליחו!
 
 
ריבון יהודי
 
גם קיומה של פוליטיקה יהודית בארץ ישראל היא חלק מהניצחון הגדול בו כולנו שותפים.
 
בימים אלה של הרכבת ממשלה נזכור ונזכיר לעצמנו ולמנהיגינו שוב ושוב כי ביטויה השלטוני של ריבונות ישראל, ממשלת ישראל, אינה יכולה להיות תלויה ומבוססת על תמיכה או הסכמה של המבקשים לראות בכיליונה של מדינת ישראל והקמת מדינת אויב או מדינת כל אזרחיה במקומה.
 
זו העת לשוב ולקרוא למנהיגנו לראות לנגד עיניהם את טובתה של מדינת ישראל, טובתו של העם היהודי, ולהקים יחד ממשלה איתנה ורחבה. להיאבק מבית על עקרונות וערכים, אך לא להזדקק לתמיכת זרים וצרים. בידיכם הדבר, מנהיגים ונבחרי ציבור.
 
הקמת ממשלה הנתמכת בערבים אינה רק כשל מנהיגותי וריבוני, אלא כתם חמור על עם ישראל המוכיח בכך, חלילה, שאינו מסוגל לאחדות בתוכו ובשל מאבקים פנימיים מבכר חבירה לזרים ועויינים. לא זו הבשורה שמבקש הקב"ה להביא לעולם דרך תקומת ישראל בארצו.
 
ברוח קריאה זו נפעל בימים ובשבועות הקרובים בזירה הציבורית, בקריאות פומביות ובמפגשים אישיים עם מנהיגי המחנה על מנת להביא בשורה לעם ישראל.
 
 
המסר למנסור עבאס
 
בהקשר זה צפו בדבריו הברורים והנכוחים של הרב שמואל אליהו, רבה של העיר צפת ורב תנועת הריבונות על רעיון צירופה של רע"ם לממשלת הימין. הרב אליהו מזכיר לכולנו, יהודים וערבים, כמה תובנות ואמיתות היסטוריות שלעיתים ברצף האירועים נשכחים מאיתנו:
 
 

 
בברכת עצמאות וריבונות
שבת שלום
יהודית קצובר ונדיה מטר

תגובות
תגובות בפייסבוק
מערכת ריבונות

09-04-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
כשאין ריבונות אין ואקום. הרש"פ מעצימה את ההשתלטות בשטח
מערכת ריבונות
17-09-2021
גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפרויקטים של הרש"פ גם בשטחי C. שוב מתברר שאין וואקום מדיני. בהיעדר ריבונות מתחזקים הכרסום וההשתלטות הערבית על השטח.
ריבונות - כתב עת מדיני
עלון הנוער - ראש השנה תשפ"ב
מערכת ריבונות
09-09-2021
לקראת ראש השנה תשפ"ב הפיקו חברי נוער הריבונות עלון מיוחד. צפו, קיראו ודפדפו. שירה הנוער.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 72
מערכת ריבונות
05-09-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 72 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
סיכום אירועי תשפ"א בתמונות
מערכת ריבונות
05-09-2021
קבלו הצצה מצולמת לכמה מהאירועים שליוו את תנועת הריבונות בשנת תשפ"א. בתנועה כבר נערכים לאירועי השנה הבאה.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 71
מערכת ריבונות
27-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 71 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
האמצע האמתי הוא ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
26-08-2021
ראש הממשלה מחפש את האמצע המדיני בין ימין ושמאל. המציאות מוכיחה שהוא לא ימצא אותו בגניזת ערכים ובקיפול דגלים אידיאולוגיים.
ריבונות - כתב עת מדיני
תנועת הריבונות לבנט: שמור על שלמות הארץ
מערכת ריבונות
24-08-2021
במכתב לראש הממשלה ימים טרם צאתו לארה"ב קוראת לו תנועת הריבונות לעמוד איתן מול הלחצים המדיניים הצפויים ולקדם את החזון המדיני בו האמין, חזון הריבונות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 70
מערכת ריבונות
20-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 70 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
מידעון ריבונות מס' 69
מערכת ריבונות
13-08-2021
בפניכם מידעון תנועת הריבונות מס' 69 כפי שנשלח לתומכי וחברי התנועה. קוראים, מתעדכנים ומצטרפים:
ריבונות - כתב עת מדיני
אמת אחת ולא שתיים, אין שתי ירושלים (אצ"ג)
יהודית קצובר ונדיה מטר
10-08-2021
כשמדובר בצדק ההיסטורי של העם היהודי אין מקום לנרטיבים זרים. ירושלים אחת והיא שייכת רק לעם היהודי. עלינו להיאבק בתכנית האמריקאית לחלוקה בפועל של העיר.