לכתבה הבאה לכתבה הקודמת

ירושלים תחילה

צילום: מירי צחי (ז"ל)

אויביה של ישראל מציבים את ירושלים על ראש מאבקם בה. על ממשלת ישראל להגיב בדיוק בזירה זו ולהקים את מיזם 'ירושלים רבתי'.

אם לנו לא ברורה מספיק מרכזיותה של ירושלים בחיינו, באים אויבנו ומכניסים זאת בכוח לתודעתנו הלאומית. חמאס, הארגון המשווע להפסקת אש, מרים ראשו ודורש תנאים בירושלים כחלק מהסכם הפסקת האש עם ישראל.

בין דרישותיו של הארגון כלולים בין השאר תנאי תפילה בהר הבית, פינוי מתיישבי שכונת שמעון הצדיק והסרת מחסומים. אם לא ייענו דרישותיו, מזהיר הארגון הטרוריסטי, יש בכוחו כדי להנחית עלינו מכות כואבות. הארגון גם תירץ את כל היציאה למערכת הטילים הנוכחית נגד העורף הישראלי בתביעותיו בירושלים. איראן, זו המחמשת את מחבלי החמאס והחיזבאללה, ממשיכה ומנופפת בדאגתה לאל-קודס כסיבה לשאיפתה להשמדת השטן הקטן, היינו ישראל.

הסולטן הטורקי ארדואן משגר מארמונו חיצי בערה לכיוונינו כאשר שוב ושוב הוא רואה בעצמו שליח האומה המוסלמית להגנתה והצלתה של ירושלים. גם הפורעים הערבים שעשו שפטים וביצעו לינצ'ים ופוגרומים בשכניהם היהודים עשו זאת כביטוי ל"דאגתם" לעתיד ירושלים והר הבית.

על ישראל לעמוד איתן מול מבקשי רעתה. על מנהיגי ישראל להבין את חשיבותה המהותית של ירושלים בחייו של העם היהודי בעבר, בהווה ובעתיד, ובדיוק בזירה זו להשיב מענה ציוני הולם.

זו העת לקדם את תכנית 'ירושלים רבתי' המעתיקה את מבנה המטרופולינים הקיימים בבירות רבות בעולם. בתכנית זו תכלול ירושלים בדרומה את גוש עציון, במזרחה את מעלה אדומים, במערבה את מבשרת ציון ובצפונה את יישובי מרכז בנימין. על כל אלה יחול חוק ירושלים המקבע את ריבונותה של ישראל בבירתה הנצחית.

מהלך שכזה, שאגב אחד מהוגיו המרכזיים הוא אריה הס איש מפלגת העבודה, ואחד ממקדמיו הוא השר ישראל כץ, יבהיר לעולם ובעיקר לעצמנו את חשיבותה של ירושלים עבור העם היהודי ואת מגמותיו של עם ישראל באשר לעתיד העיר ועתידו הוא. אמירה ישראלית נחושה בירושלים, העיר שסביבה קונצנזוס מימין ומשמאל, תכריע את כף המלחמה המתמשכת.

תגובות
תגובות בפייסבוק
יהודית קצובר ונדיה מטר
ראשי 'נשים בירוק' ומקימות תנועת הריבונות

יהודית קצובר ונדיה מטר הן ראשי תנועת 'נשים בירוק' ומקימות תנועת הריבונות

20-05-2021

אתר זה מנוהל ע”י מתנדבים, כל תרומה תתקבל בברכה

לתמיכה ברעיון הריבונות
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות - סיכום סמינריון נוער ריבונות
יהודית קצובר ונדיה מטר
05-08-2022
אנו שמחות להגיש לכם סיכום כתוב של כל ההרצאות המרתקות וקישורים לסרטוני היוטיוב של ההרצאות.
ריבונות - כתב עת מדיני
מנהיגי העתיד דורשים ריבונות
מערכת ריבונות
05-08-2022
בפניכם סיכום סמינריון הקיץ של נוער הריבונות כפי שהופיע בעיתון בשבע
ריבונות - כתב עת מדיני
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות בתמונות
מערכת ריבונות
01-08-2022
צפו בעשרות בני הנוער, חברי תנועת נוער הריבונות, שהשתתפו בסמינריון הקיץ שהתמקד בניהול המאבק התודעתי בזירות התקשורת.
ריבונות - כתב עת מדיני
פוסט קטן יכול להניע מהפכה גדולה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'ישראל שלי' מספרת על מאבקי התודעה בתקשורת וברשתות החברתיות. מהירות תגובה לאירוע יכולה להכריע כיצד ייצרב בתודעה ואם יזכה לתגובה או לאדישות מסוכנת.
ריבונות - כתב עת מדיני
מול מפלצת תלת ראשית במימון אירופי
מערכת ריבונות
01-08-2022
הכירו את המנגנון המשומן בו מפעיל האיחוד האירופי ארגוני שמאל למחיקת זהותה היהודית של ישראל, להרס ההתיישבות ולחיזוק הרש"פ.
ריבונות - כתב עת מדיני
'שינוי מדיניות מתחיל בהעמקת ההיכרות עם המוסר והצדק שבעמדתנו'
מערכת ריבונות
01-08-2022
מנכ"ל קרן 'תקווה': ללא וודאות בצדקת ומוסריות היותנו כאן נתקשה לאכוף משילות וריבונות. לשם כך יש ללמוד, לחקור, לקרוא ולכתוב.
ריבונות - כתב עת מדיני
מלחמת הטוב והרע – מלחמת העולם השלישית - בעיצומה
מערכת ריבונות
01-08-2022
יו"ר 'הצילו את המערב' פורס את תפיסתו הרחבה על מאבקי הכוחות בין הטוב ובין הרע בעולם ומסביר בסמינריון נוער הריבונות את מקומו של עם ישראל במאבקים אלה.
ריבונות - כתב עת מדיני
תא"ל במיל' כנפו: נתניהו רצה ריבונות על כל השטח
מערכת ריבונות
31-07-2022
בכיר תנועת 'הביטחוניסטים': 'הפיכת תושבי יו"ש לאזרחים סוג ב' ללא ריבונות היא פשע. נתניהו רצה להחיל ריבונות על השטח כולו'. הוויכוח על תכנית טראמפ לא שכך.
ריבונות - כתב עת מדיני
הנוער – מנוף חשוב במהפכת מיתוג הריבונות
מערכת ריבונות
31-07-2022
יו"ר 'בצלמו': מיתוג רעיון כנורמטיבי הוא עבודה עקשנית ומתמשכת, אך בכוחה לחולל מהפכה. שאיפת הריבונות אמורה להיות נחלת ימין ושמאל כאחד.
ריבונות - כתב עת מדיני
צעד קריטי לעתיד ירושלים – שכונת עטרות
מערכת ריבונות
31-07-2022
סמינריון הקיץ של נוער הריבונות נפתח בביקור במתחם המיועד להקמת שכונה חדשה בעטרות שבצפון ירושלים, בהיכרות עם עברו היהודי של המקום ועם התכניות לעתיד.